České forum - nefunguje

Všechno z toho jsem zkoušel. První možnost mě hodí na neexistující stránku (odkaz co jsem postnul výše), dropdown mi prostě zakousne web na nekonečném ‘loading’, v ‘Categories’ nevidím ani German, ani Czech sekci, a přímý link mě hodí na prázdnou stránku. A zkoušel jsem víc prohlížečů. Maj to pokažený.

U mě stejné, české studio by mohlo mít funkční české forum…

Obavam se, ze me to take nefunguje. Ten primy link me odkaze na prazdnou stranku.

Jediné, co mě napadá je, že by se software fóra z nějakého důvodu díval na lokalizační nastavení prohlížeče - nehlásíš se náhodou z nějakého důvodu jako ne-čech?

No to nejspis hlasim, protoze ziju na Novem Zelandu. Ale to by na to nemelo snad mit zadny vliv.

No já sice žiju v ČR, ale hlásím se jako američan. Vliv by to mít nemělo, ale není to nemožný

Podivné. Podíváme se, kde může být problém

Ani mně se dneska nepodařilo přes ‘Other languages’ přihlásit.

No někdo je evidentně proti :slight_smile: “The page you requested doesn’t exist or may have been deleted by a moderator.”

Jaké používáte prohlížeče? Popřípadě vyzkoušejte jiné.

Je to uplne stejne v Chrome, Firefoxu i Safari. Z ceske sekce se nacte jen zahlavi s tlacitky.

Tak bohužel hlásím stejný problém, stránka se mi přinejlepším pouze načítá, ale nic se nenačte. :frowning:

Je nás bohužel více. :frowning:

Ano hlasím stejný problém :frowning:

no co uz mate sa ucit po anglicky :smile:

1 Like

Anglicky umím, ale taky jsem odřezaný od kusu fór a sere mě to. First world problems, já vím.

1 Like

Tak prý je to bug v Discoursu, který má problém s některými prohlížeči (hlavně IE a Firefox)

Zajimave. Protoze ja to zkousel v Chrome, IE, Firefoxu a Safari a nejde to ani v jednom. Je nejaky prohlizec, se kterym to NEMA problem? Hadam, ze to nepujde ani v Opere, ale instalovat ji nehodlam. :stuck_out_tongue:

Zajimave založil jsem topic v sekci czech a zdá se že funguje http://forum.kingdomcomerpg.com/t/upozorneni-pro-programatory/15706 ale že by se ukázali všechny topic v sekci se říct nedá :frowning: asi je tam to moje jediné :smiley:

Ha. Tak jak se zda, uz je to opravene. Muzu do ceske sekce. Slava! Diky ti, neznamy internetovy opravari. :slight_smile: