Kingdom Come: Deliverance a PS4

Ahoj chtěl jsem se jen zeptat, jestli PS4 verze vyjde zároveň s PC verzí v létě, nebo jindy. Někde jsem se dočetl, že snad na PS4 to má vyjít déle. Díky

Ahoj.
Je to tak, první vyjde PC verze a o neco pozdeji (čtvrt až půl roku) PS verze.

1 Like

Ahoj,
Já používám translate, tak jsem se omluvit. Jsem také čekal na verzi X1. Jeden z mých problémů s hraní her na PC (i když nejsem proti ní žádným způsobem) se všechny problémy s kompatibilitou a optimalizace. Mám velkou důvěru, že budou skutečně moci, aby hra byla více stabilní a optimalizované pro PS4 a X1 verze. Myslím, že grafika, aniž by se museli velký potenciál PC, bude přinejmenším pěkný a stabilní 30 snímků za sekundu. A pokud jde o chyby, závady apod ty budou v blízkosti neexistující. Budete muset přijít, že mnoho z problémů, kterým čelí právě teď musíte udělat se všemi různými PC sestav a nainstalovaných ovladačů, atd atd. Spousta proměnných!

Hello,
I am using google translate, so I will apologize. I am also waiting for the X1 version. One of my issues with PC gaming (although I am not against it in any way) is all the issues with compatibility and optimization. I have much confidence that they will actually be able to make the game more stable and optimized for the PS4 and X1 versions. I think that the graphics, while not having the great potential of PC, will at least be pretty and stable 30fps. And in terms of bugs, glitches, etc., those will be near non-existent. You have to figure that much of the issues they are facing right now have to do with all the different PC configurations and installed drivers, etc. etc. Lots of variables!

Čtvrt nebo půl rok už není tak strašné :slight_smile: aspoň vychytají na PC verzi všechny mouchy a na konzole už to snad bude vše ok

Ted jsem si tady přečetl, že minimum je mít 16GB Ram, jak to chtějí udělat, když třeba PS4 má 8GB.Díky

To je doporučený setup pro betu, ne pro finální hru ani pro konzolové verze…

Jojo díky za info

Ahoj chtěl jsem se zeptat, jestli bude někdy časem i Beta verze na PS4, nebo tam bude až finální verze. Díky

Ahoj,
Beta na konzolích nebude. Až finální verze hry.

Jojo díky za info, už ted se moc tesim :slight_smile:

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli hodláte oznámit na Gamescomu přibližné datum vydání, nebo to hodláte zveřejnit až déle na jiné akci. Díky

Nic se ještě nerozhodlo, takže bohužel na otázku prozatím nemůžu nijak uspokojivě odpovědět.

Jasne chapu. Diky, akorát to, že to bude 2017 :slight_smile: musime vyčkat :slight_smile: