Nový update 5.0

fakt ? kde ? měl jsem za to že samopše mám prolezlé skrz naskrz a zjevně sem vynechal jednu truhlu.Nevíš něco o tom oblečení jak jsem psal o kus výš ?

Meč je v domě (a truhle) obchodníka. Je to dům před kterým sedí.

K tomu oblečení

To nevím, ještě jsem kumány v 0.5 neporazil (díky mým bojovým problémům). Ale předpokládám že tvůj předopoklad je správný. Ale řekl bych že když si nedáš kumánskou přilbu, tak by to mělo být v pořádku.

Když se svlékneš, tak hádám že se to lidem nelíbí, ale příjde mi divný proč by po tobě šli… to musím zkusit.

nejsem uplně svlečený mám
to co procentuálně ukazuje nejlepší stealth. spodky jsou horší než kalhoty :smiley:

uff a já už si myslel že máme mezi našimi řadami úchla :smiley: :smiley:

kde Lešek ukryl peníze ? o tom asi nic nevim

Lešek má na starosti zásobování.
Takže když někdo něco potřebuje třeba ze Samopší, tak mu něco z vojenských zásob šlohne.
To co vydělá tak kus z toho prochlastá a další kus si schová do vydutého kmenu v lese.

Je to holt hajzl.

Taky ho můžeš udat, ale potřebuješ k tomu důkaz.
Když důkaz seženeš tak on zdrhne. Možná že teď když už se dá zabít kdokoli, tak by to chtělo zkusit ho střelit. Byl bych zvědavej co by na to Zbyšek řekl.
Hádám ale spíš že by po tobě šli ostatní :smiley:

v jakém lese ? hod mapu :smiley:

vím že ho můžeš udat a nebo si něco koupit ale nic nevim o tom vydutém kmeni :slight_smile: kde prosím ?
jinak malý TIP vemte po vesnicích co nejvíce jablek mužete a pak je všechny hodte na zem :smiley: pak je zkuste posbírat zpátky takhle jsem z kapes vyhodil asi 200 jablek :smiley:

Místo jsem nezmínil záměrně. Přece vám to nebudu kazi že? :smiley:

Když postrašíš leška v hospodě, že mu prohlédavají stan tak tě k tomu místu dovede.

1 Like

o díky :slight_smile: (20characters)

Zdravím, tak mé dojmy jsou veskrze pozitivní. Jasně, čekal jsem opravu
některých do očí bijících chyb a zpřístupněný Talmberk, a když jsem
dorazil k plotu, tak alespoň nový v dálce viditelný větrný mlýn a také
nic. Ale uznávám, že nový
systém reakcí NPC, i když ještě značně rozbitý, je hodně veliký přínos a
do hry vnáší pěknou vlnu emocí (teď už jen ty děti…). Je skvělé, když
člověk nějak nakrkne vesničany a ty letí pro stráže na jejich stanoviště
a ne, že jen zakřičí a deset metrů od vás
se spawne deset ozbrojenců. Přináší to i tu možnost, že v budoucnu toho
práskače zkrátka doženete na koni a nikdo se nic nedozví. Mile mne taky
překvapilo, když jsem se nějakých stopadesát metrů od pronásledovatelů
otočil a snažil se rozeznat, zda to již vzdali
a najednou okolo mého ucha prolétl šíp. To byla reakce, kterou jsem dle
zvyku ve hrách vůbec nečekal, bravo. Nemohu vynechat novou metodu
nasvícení, úžasná. A Kumáni s luky jsou teď opravdovým oříškem. V čem
mne hodně zajímají i názory ostatních, tak to je
potřeba spánku, jídla a značně váhově omezený inventář. Osobně jsem vždy
a všude pro co největší míru realističnosti, ale zde už nevím, zda to
nepřekračuje onu pomyslnou mez. Nejsem si jistý, zda po celém dni
v práci až budu mít hloupou hodinku na hraní, se
budu chtít zabývat a zdržovat nějakým ukazatelem hladu, spánku a ani
běhat s každou troškou lootu k obchodníkovi. Co myslíte vy? A jaký máte
názor třeba i na vylootování samotářského ozbrojence, kdy na začátku hry
s pouhým cvičným lukem můžete přijít k plné
výstroji a výzbroji?

2 Likes

Víc nákladu bude moct dát na koně

po pár hodinnách hraní musím říct že souboje mi přijdou naopak mnohem lepší nekdy nemám problém porazit 3-4 vojáky najednou a kdybych posledně nenarazil na bug kdy byl jede vojak nesmrtelný (bez helmy dostal do hlavy nekolik ran a pořad nic+ asi dalsich 30 ran do tela) tak bych vyvrzdil cely tábor :smiley: zbývali už jen 4

Ahoj, jsem tu novej a mám pár otázek pro zkušenější KCD hráče:

  1. jak získám v betě 0.5 luk (z videí na YT vím, že na to byl nějaký Q, ale nemohu najít kde začíná)
  2. dá se nějak obnovit ztracená pověst / reputace (v kempu se semnou nechtějí bavit, protože sem zkoušel ukrást věci z truhly a neměl jsem na zaplacení “pokuty”). Nebo musim začít novou hru?
  3. jak zjistím kdo chtěl otrávit Jerryho? Myslím, že jsem promluvil už se všema ale pořád to nestačí
  4. Je někde seznam všech Q, který jsou zatím ve hře?

Díky za rady :wink:

tak jsem zjistil kam to Lešek ukryl když mě tam dovedl člověk musí mít speech tak 25 a on zpanikaří takže díky že jsi mi řekl že tam něco takového je jsem o tom vubec nevěděl

Nemáš zač.
Já jsem na to přišel až v 0.5, ale myslim že to tam už bylo v 0.4

  1. těžko.
  • Luk je v truhle v táboře hned u střeleckých terčů. Ale musíš jít uprostřed noci a i tak tě možná chytnou.
  • Další luk se dá sehnat tím že naženeš zatoulanou ovci v samopších (někde u říčky jak se jde k bábě kořenářce) k pasákovi který sedí u pole, které je hned vedle kupy s uhlím.
  • Truhla u kumánú prý taky obsahuje luk
  • Mužeš zabít vojáka s lukem
  • Původní mistr lukostřelby (má světlou prošívanici a přilbu) v Samopších by ti mohl luk prodat. Ale já s ním mluvit nemůžu take nevím jestli je chyba u mě nebo to už prostě nejde.
  1. Hádám že kdybys pobil kumány tak by se to mohlo zlepšit. Ale jinak bych řek, že musíš prostě zapnout novou hru. To je ale celkem v pořádku protože to je alfa a je potřeba koušet znova a znova.

  2. Promluv s Jerrym, jeho kámošem, jeho ženou, rybářem, Mariannou a Beilifem. Vaření lektvaru pokud vím není nutné, prostě necháš Jerryho trpět. Důležité je taky prošmějdit Jerrymu spíž protože tam je shnilé maso.

Je klidně možné že se ti quest bugnul, pak musíš začít novou hru.

  1. Ano: Summary of Quests (0.4). Dělal jsem to neoficiálně já, a dělal jsem to tak abych neprozradil zas úplně všechno.
    Je to dělané pro 0.4 takže tam není quest se ztraceným mečem v Mrchojedech.

Díky za rady a tipy ;-). Rozjedu to znova. Btw původní mistr lukostřelby mi nabídnul, že mi luk prodá, ale je docela drahej (mám dojem, že chce 44 zlaťáků + něco za šípy)

1 Like

On prodává luky dva a 44 je cena za oba :wink:

Pořád ještě nebyl vyřešen ten problém s CrySystem.dll ?

1 Like