Nový update 5.0

Tak tu Leškovu skrýš musím ještě vyzkoušet, taky ten quest s mečem v Mrchojedech.
BTW: “straceným mečem” slušný češtin :smile:

pokud vím tak ne. Community manager (DrFusselpulli) říkal, že to je teď priorita ale protože to takovou chybu u nikoho ve studiu nehlásí, tak je to docela problém.

Já měl z češtiny trojky na vysvědčení už od druhé třídy.
Řekl bych že to vysvětluje hodně :smiley:
Ale pro klid tvojí duše to opravím

Podařilo se mi jednoho kumána vylákat a musím říct že mě překvapili když po něm ostatní “skočili” a zabili ho bez problému i když on se moc nebranil a pořřád šel za mnou jakoby nic :smiley:

Hezký večer všem,
konečně jsem backerem téhle hry, kterou sleduji již od jejího začátku na Kickstarteru. Zatím jí budu takhle sledovat i nadále, jelikož můj comp by ji 100% neutáhl, ale cítil jsem potřebu být součástí takhle skvělé komunity, která kolem téhle hry vznikla.
Těším se na nová videa a gameplaye, fotky, obrázky…prostě cokoli.
Mějte se fajn a držím palce při vzniku KC:D !

6 Likes

To já jsem se chtěl zbavit dvou vojáků co po mně šli s meči tak, že je dovedu ke Kumánům a podívám se, jak se budou spolu navzájem řezat… (načapali mně když jsem se snažil otevřít truhlu s lukem)

Když jsem je ale zavedl až ke Kumánům, tak na mě ti Kumáni samozřejmě naběhli, bohužel vojáky žádní Kumáni nezajímali, takže po mně šli jak vojáci tak Kumáni, bok po boku.

Zjevně jsem se stal veřejným nepřítelem číslo 1, když ostatní zapoměli na svoje neshody aby mě mohli zabít…

2 Likes

Ahoj, chci se zeptat, funguje vám pořád zaměřování bodnutí?
Mě přijde že od 0.5 jde bodat už jen doprostřed hvězdice, ale předtím, v 0.4, šlo vybrat směr kam chci bodnout.

Pokud vím tak to nešlo nikdy.
Ale možná jsem jenom nemehlo.

Máš pravdu že v předchozí verzi to vypadalo, že růžice je zaměřená nějakým směrem a při bodnutí to tak zůstalo, zatímco v nové verzi když bodneš tak se vysvítí pouze střed hvězdice.
Nicméně z mých zkušeností to i v předchozí verzi vždy bodalo přímo dopředu, a výběr strany neměl žádný efekt, nebo jsem si alespoň žádného nevšiml…

2 Likes

Jsem stejného názoru.

Já se opírám o video o Combat systemu ještě z Kickstarteru:

Pan Bocan tam říká že máš 3 druhy útoků (bodání, sekání a special - kopání apod.) a 6 možných cílů na nepřítelově těle. A sám pak říká že to znamená že celkem máš 18 různých možných základních útoků.
Pokud se bodat dá jen doprostřed, už to asi není pravda. Nevadilo by mi kdyby to změnily, chápu že to musí být šíleně těžké to naprogramovat a kompromisy jsou nutné. Ale vadilo by mi kdyby se to mělo nějak zamlčet / ututlat / přejít.

ok, pojďme se pokusit zjistit pravdu @Vik

Co si pamatuji, tak bylo řečeno, že zatímco růžice na levém tlačítku na seky je hotová, na pravém na bodnutí je zatím ve vývoji a funguje tak pouze jeden pohyb, který autoři prozatím aktivovali na celou pravou ružici. V nové verzi, tak nejspíše dali pouze na střed, aby nad tím právě takto někdo nešpekuloval. :smile:

Zdravím přátelé,dostal jsem se k testování nové alfy a mám dotaz,celkem zásadní,mám kručení břicha a nevím jak se najíst,poradíte mi,Díky :smile:

Ve většině domů a u některých obchodníků jdou sehnat jablíčka :slight_smile: Stačí jich pár snist a je po problému :smiley:

2 Likes

V inventaři jsem jich pár měl,zkusím,lítal jsem jak blbý kolem kotlíku a jen mi tekly sliny.Díky :smile:

2 Likes

Mám problém. Včera jsem kvůli téhle chybě přeinstaloval hru. Pak všechno běželo až do teď, kdy jsem to znova spustil. Změní se rozlišení, jakobych to měl nastavený na 6 monitorů. Nevíte co s tím? Děje se to i někomu jinýmu?

Edit: Tak mi to dělá pokaždý reinstalaci. :((

Tagguji @Hound, snad by mohl poradit.

edit:
Doporučuji, pokud umíte anglicky, psát do officiálního topicu na bugy: Alpha 0.5 Bug List

1 Like

Ještě jsem o tom přemýšlel, a vím že se v tom moc rýpu, ale ta čísla mi pořád nesedí. Ok jestli máš pravdu tak bude 6 různých bodných útoků, ale jde ted sekat doprostred ruzice? Já myslím že se dá sekat ze všech stran ale ne doprostřed, ani nevím jak by to vypadalo. Takže sečných útoků je myslím 5.

Chci se zeptat,při chůzy ve hře mi to asi zhruba každych deset minut lagne,podrhne ale když stojím je to plynulé,mate taky někdo tento problém?

Dnes mi Steam stáhl 1.3GB soubor,nemáte někdo informaci o co se jedná?Díky