Nový update 5.0

Dělá mi to taky…nevím, co to způsobuje, snad to zvládnou odladit…

asi nějaký mini update není se čeho bát

1 Like

Chtěl jsem napsat každych deset sekund.Omlouvám se. :relaxed:

Mě to bylo jasný, protože to mám stejně :wink:

Škoda že nejsou titulky,nemáte někdo nějaké info?

ježiš vy s těma titulkama naděláte…neumíte trochu anglicky ?

1 Like

Jo nadělám,hra je namluvena do angličtiny a jsou tam i titulky anglické,myslím si že země v které se děj odehrává by si aspoň ty české titulky zasloužila dřív než německé,já minimálně anglicky rozumím ale diskuzi bych nerozjel takže mi něco nedává smysl a myslím si i že přizpívajicích z naší země bylo dost,takže si to zasloužíme. :relaxed:

3 Likes

podle mě je to teď zbytečná práce navíc opavdu to nemá smysl myslím že titulky v plné hrře jsou naprosto dostačující

1 Like

Pokud byl čas se zabývat německými titulky nemyslím si že by to bylo zbytečné,tímto samozřejmně nechci říct nic špatného o Warhorse Studios,jsem z této hry,spíše jejího vývoje unešen ale myslím si že plnění úkolů lidem s nedostatkem cizých jazyků je těžké.

1 Like

Jde o to z jaké strany se na to díváte.

Ano, hra vzniká v česku tak by bylo logické aby měla české titulky.

Ale, český trh je oproti německému pořád celkem malý, a na fóru se pohybuje celkem dost německých aktivních uživatelů (oproti těm českým). Konec konců je i community manager neměc. To vypovídá o tom že Warhorse se (ce se evropy týče) docela dost zaměřuje na německo. A člověk se jim nemůže divit. U nás prachy na další Akt nevydělají.

Obávám se že trochu anglicky stačit nebude.
Hru si má člověk užít a když v ní není schopen pochytit i male niance tak o něco přichází.

1 Like

… nové téma kvůli tomuhle nebudu dávat…
…ale na FB jsem viděl odkaz od WH : “padá hvězda, něco si přej…” . A předevčírem Tobi sháněl linky na zahraniční web stránky. Jakožto konspirátor a veliký fanda téhle hry, si dovolím očekávat oficiální alfu KC:D v nejbližších dnech.(prosinec??)
Já vím, je to blbost…ale jen mě to tak napadlo. Furt čekám na videoupdate, který tuhle mou teorii spiknutí vyvrátí…
Hezký večer, přátelé…a fajny sváteční 17. listopad. :slight_smile:

Však aplha běží a nejedná se o něco jako neoficiální, velký halo asi budu u spuštění bety ( což má být 1/3 plné hry) a to bude nejspíš konec Q1 2016.

Jo děkuji, budu v práci… :confused:

no nejsem ja cyp ??? :laughing:
Betu jsem měl na mysli…alfa už přece frčí !!!
Omlouvám se a dobrou všem.

Tohle chápu v souvislosti s přispívajícími ale myslím si pokud hru tvoří česky mluvící lidé a píšou nějaký scénář který se pak překládá do angličtiny,že zas tak velký problém s českým textem by to neměl být,nemluvíme o dabingu ale titulcích.Chci jěště připomenout že se nechci dotknout Warhose Teamu.

2 Likes

Beta vyjde Q1 2016, na Twitteru mi to nedávno povrdilo přímo Warhorse studios ;-).

Link zde - https://twitter.com/warhorsestudios/status/662569961957818368

1 Like

Hra se sice v češtině píše, ale to nemusí platit pro tech. Alfu.
U bety a konečné hry bych cz titulky čekal.

3 Likes

Dnes se mi stáhl na Steamu update,mate někdo info?Díky

Neni to nic herne vyznamneho. Spolecne s Crytekem se nam podarilo opravit dlouhotrvajici problem occlusion cullingu. Pri rychle rotaci kamerou nebo pri prepinani kamer pri dialogu mizely objekty. Porad mame problem pri boji, kdyz si hrac na okamzik zakryje vyhled. I to by melo byt v budoucnu vyreseno.

5 Likes

Diky za info a za parádní práci.

Při spuštění hry mi to vždy udělá takový krátký uširvoucí zvuk. Má někdo stejný problém?

1 Like