Beta verze -CZ titulky

Zvolit verzi by mělo jít po přihlášení v sekci my profile pod tlačítkem fund. Teďka by si měl mít pouze alfu a betu na PC a když budeš mít zvolenou ps4 verzi tak pak už nebudeš mít finální PC verzi, ale nvm to na 100% chtělo by to napsat někomu z týmu. Jinak beta má být 3.3.

1 Like

Díky kouknu na to. Jj o betě už vím. Koukal jsem teď na video a vypadá to super :slight_smile: a na konci to řikal že bude ve cřtvrtek :slight_smile:

Nikde jsem nenašel žádný email nebo telefon přes který bych si tu změnu na PS4 potvrdil. Nevíš kam bych se mohl obrátit ?

přihlaš se na oficiálních stránkách https://www.kingdomcomerpg.com/
jdi do záložky “FUND” -> "My profile"
A tam si jednoduše zaškrtni na kterou platformu hru chceš.
Klikni “UPDATE” a je hotovo

To jsem už udělal tak pohoda :slight_smile: Díky a nevíš v kolik bude beta ? :smiley:

Předpovídám odpověď “Brzy” :D:D

Někdy dneska.
Momentálně jenom dobrušují detaily a prozkoumávají build jestli se tam přece jenom nevloudila nějaká chybka.
Žádný čas zadaný není, až prostě vývojáři usoudí že to je všechno v cajku tak se to pustí.
(pokud se ovšem něco dle zákonu schválnosti nepodělá. Ale to snad už ne)

Díkes a je mi jasný že není žádný daný čas dělal jesem si srandu :slightly_smiling:

Hlavně teď je v east coast 10 dopoledne, ve west coast dokonce 7 ráno čili času dost :sunny:

Nemyslím si že by byl plán vydat Betu v souladu s americkým časovým pásmem.

Lidi mohli by jse mi někdo poradit ? odchází mi grafárna a nevím čím jí nahradit aby to fajn pasovalo. Mám http://www.czc.cz/gigabyte-ga-z77-d3h-intel-z77/107050/produkt karta gtx 660 ti 2gb. Nechgci kupovat nic drahého jen aby se dalo hrát. Ted se nedostanu nad 10 fps na low a pada mi komp tim jak se karta přehřívá. Pak budu stejně pařit na ps4, což mě přivádí k poslední otázce… bude beta na konzole ? Díky za případné rady a odpovědi

na konzole beta nebude a grafiku si taky koupim novou, ale asi to bude to chtít něco pořádnýho

Zdravím, no hoši to na co se ptáte ohledně grafických karet je teď v současný době dost ošemetný. Já osobně mám GTX 970 což je karta za 10 táců a jede mi to mizerně 20 - 35 fps podle lokace, víc jsem si nevšim za celou dobu hraní, že bych měl. Jinak procák mám 4 jádro i5 2500K na 4,6 Ghz a 8 GB na RAM, ale jelikoš prý ještě k žádné, optimalizaci nedošlo tak to jede takle mizerně i lidem co maj karty o dost dražší. Takže vlastně i kdybyste si koupili řekněme R9 380X za nějakých 6,5 tisíce tak by to jelo na prd uplně stejně jako stou gtx660, nejhorší je že rozmezí mezi LOW a Very High je u mě jen 8 fps. Beta na konzolích podle mého určitě ne, protože tam by jela fakt na tak 5fps a víc by to v současným stavu nezvládlo.Vytípnul jsem i příspěvek ze Zing.cz kde se o tom lidi baví v podobném duchu. Po optimalizaci u final verze by to podle mého (je to jen tip) mohlo behat dobře na Low - Medium i na tý GTX 660, Jelikoš já mel ještě před 3 mesíci starou HD 6870 a ta je o chlup horší než GTX 660 a behaly mi Alpha verze na ní avg 28fps což jakš takš šlo na tak starou grafiku samozřejmně nastaveno jsem mel na Low ( v poli 33fps v interieru roubenky 23fps)

1 Like

V tuhle chvíli opravdu nemá cenu řešit upgrade, protože koupí lepší grafiky by sis aktuálně nepomohl. Já mám GTX 980 a jedu taky na ± 25 - 30FPS. Podle mě to nestíhá procesor. Což i potvrzuje fakt, že na min nebo ultra detaily mám FPS stejný. Sice nemám super dělo CPU, ale 3570K na 4,5 GHz by snad mělo ještě něco utáhnout, takže věřím, že optimalizace tohle srovná a do tý doby nemá cenu spekulovat o tom, jakej HW bude potřeba.

1 Like