Bitva mimo úkol

Zdravím, nevíte o nějakém místu kde je třeba 20 kumánu po hromadě na jednom místě a obnovují se tam? existuje nějaké takove místo? Chci si pořadně zabojovat a když dělam ukoly pro bernanda tak tam je pouze jeden okolozbrojený lapka a tři nebo 4 uplně bez vybavení (žadná výzva). Nebo když dělam pro Bořka tak je to o trchu lepší 4-5 kumánu ale taky žadná sláva žadná výzva + ta aktivita je buglá nedostanu nic jak za helmu velitele tak za ucha kumána. Je takové misto vubec ? dofám že je protože bych si rád zabojoval soubojoví system je super bohužel ve hře těch soubojů moc není a když jo tak 95% je uplně triviální

Vím že existuje mod na víc protivníků (odkaz zde), ale ten nemám odzkoušen.

Jinak nevím, taky jsem hledal různý kempy s větším počtem a nenašel … jen ty s 3-4-5 protovníky.

Podívej se sem. Píše se tu o jednom kempu, ale spawnuje se jen do doby, než ho vymlátíš v příběhové linii.

1 Like

o něm vím bohužel já mám hru dohranou a už tam nikdo není

tak to funguje bohužel to funguje jen připřepadení na cestě aleurčitě lepší než nic. (fuguje bez problemu mužete vyzkoušet) Díky moc.

nevíte někdo když chci extreme warzone mám vymazat warzone nebo to k tomu přidat

  • asi nikdo neví. jestli je nějaky mod aby se rychleji obnovovali campy baditů a lapku a abych jich tam bylo více