Bořek z Talmberka BUG

Po update 1.6 je problém s Bořkem, jelikož místo kde stojí prak už je opět bez praku, který zmizel, zmizely stany, a kopec je zase jako na začátku, Tobiáš Fejfar i Konrad z místa odcházejí na svoje výchozí pozice, ale Bořek buď zůstane na stejném místě ale zapíchlý v zemi až po ramena, nejde s ním mluvit a nebo se objeví na Talberku v druhém patře v prostředním pokoji, ale z něj odejde a jde zpátky na kopec kde má stát prak, protože když tam dojde (šel jsem z talberka za ním) řekne nabijte prak (který tam už samozřejmě není), pokud se za ním nejde tak tam zůstane zapíchnutý v zemi.

PS4 PRO
verze 1.6

ale stejný problém má i bratr

XBOX ONE S
verze 1.6

mám stejný problém kvůli kterému nemužu dokončit quest nájezdníci

hele asi jsem přišel na to jak to obejít, zkus to co pomohlo bratrovi na X1S, dojdi k zapadlýmu Bořkovi, vypij u něj sejvovici aby se ti uložila hra a pak dej MENU načíst hru a načti tu pozivi sejvovice, po loadu se bratrovi načetl Bořek stojící na zemi. (vyzkoušeno 2x) na PS4 jse mto nezkoušel, ale podle mě to bude stejné…

díky polohlo to!

super, na čem hraješ ty?

1 Like

Hraju na pc

Ok, takže je to ověřený že to tak půjde na všech platformách, aspoň že tak :slight_smile:

Ještě by to mohli pak opravit, protože všichni odejdou a on jediný tam stojí a kde nic tu nic… jen se propadá do země :smiley:

Mám stejný problém

Jojo, to ej přesně ono, no zkus ten postup jak jsem psal prve, mě, bratrovi i dejjvid…ovi pomohl

Mě bohužel sejvovice nepomohla (xbox one, 1.6.1), ale namířit na Bořka lukem, aby tě pronásledvoal - on vyjde z pozici, kde je stucknutej, ty utečeš a když se posléze vrátíš, Bořek je nohama pevně na zemi, viz.: https://www.youtube.com/watch?v=3zxHa3vW-Us&t=399s

Mně bohužel nepomohlo ani toto, vždy se Bořek někde zasekne, nevíte někdo, co bych ještě mohl zkusit?

Tak to se divim, bratr to hraje na XONE S a tam mu to fungovalo, vlastně díky tomu jsme na to přišli, ikdyž je pravda, že to měl verzi ještě 1.6. jako já na PS4PRO (bez From the Ashes)

A jakou máš verzi hry a na čem hraješ. Za tu dobu co to hraju jsem zjisti, že verze a platforma je důležitá pro nějaká další případná bádání…

Ahoj, hraji na PC, avšak verzi na které hraji bohužel nevím :smiley:

na úvodní obrazovce po zapnutí to máš dole napsané :smile:

Jo, moc děkuji, je to verze 1.6 :smiley:

No hele na 1.6 u PC by měla chodit očůrávka se sejvovicí, případně to zkus reinstalnout a pak případně udělat sejvovice/load akcičku

Bohužel ta sejvovice nefunguje.

Snad ten bug ještě odstraní… a týpek se objeví tam kde má, někde na hradě… :face_with_raised_eyebrow:

Tak snad ano, ono těsně po tom jak se patch stáhnul a měl jsi uloženo někde na talmberku, tak byl Bořek v horním patře v prostředním pokoji, ale za chvilku se otočil a odešel ven a šel směrem k praku, který už tam nebyl došel na to místo kde stojí u praku (popřídě ho mají všichni zapadlého) a řekl nabijte prak :smiley: takže podle mě akorát bude stačit když mu resetnou pozici, jako Konrádovi a Fejfarovi, kteří se odebrali po svých zpět na svoje výchozí místa na Rataje a do Sázavy…