České forum - nefunguje

Vyberu si forum mluvící česky, ale nefunguje - objeví se “loading” a nic s neděje… můžete mi prosím někdo poradit, jak se dostat do česky mluvícího fóra? díky

Taky mi neběží. A když kliknu na ‘Other languages’, jsem přesměrován na http://forum.kingdomcomerpg.com/category/null . Už tady o tom kdesi bylo téma, ale nemůžu ho najít - a tohle hodně rychle zmizí z existence protože bude označené za Czech a tak se na něj nedostanu

Ano má to chybky , odkazy co nefungují jak maj… :slight_smile:
Toto forum sestavují v uvozovkách “hodnověrný” A ty můžeš len sledovat, ak se na tom ho*no změní.
Raz dojdeš na to, že ne všetko se dá pochopit a že né každej ochotný, je ochotný, být ochotný… tyto chybky opravit :slight_smile:

Muzu se zeptat jak se snazite dostat na ceske forum? Mne to totiz funguje vsemi zpusoby co jsem zkousela.

  • Link “Other languages” v horni liste za categories (potom sipka nahore u “all subcategories” zmenit na czech)

  • Dropdown menu “All Categories” zmenit na “Other Langueges” a dal jako v predchozim bode.

  • V hornim menu na “Categories” kliknout na link “czech” uplne dole vedle “German”

Jinak tady je primy link na ceskou sekci.
Jeden duvod muze byt nesouvisejici primo s ceskou sekci, ale obcas se stane, ze se jakukoliv topic nacita dlouho. Vetsinou staci znovu nacist stranku a je to rychlejsi.

Všechno z toho jsem zkoušel. První možnost mě hodí na neexistující stránku (odkaz co jsem postnul výše), dropdown mi prostě zakousne web na nekonečném ‘loading’, v ‘Categories’ nevidím ani German, ani Czech sekci, a přímý link mě hodí na prázdnou stránku. A zkoušel jsem víc prohlížečů. Maj to pokažený.

U mě stejné, české studio by mohlo mít funkční české forum…

Obavam se, ze me to take nefunguje. Ten primy link me odkaze na prazdnou stranku.

Jediné, co mě napadá je, že by se software fóra z nějakého důvodu díval na lokalizační nastavení prohlížeče - nehlásíš se náhodou z nějakého důvodu jako ne-čech?

No to nejspis hlasim, protoze ziju na Novem Zelandu. Ale to by na to nemelo snad mit zadny vliv.

No já sice žiju v ČR, ale hlásím se jako američan. Vliv by to mít nemělo, ale není to nemožný

Podivné. Podíváme se, kde může být problém

Ani mně se dneska nepodařilo přes ‘Other languages’ přihlásit.

No někdo je evidentně proti :slight_smile: “The page you requested doesn’t exist or may have been deleted by a moderator.”

Jaké používáte prohlížeče? Popřípadě vyzkoušejte jiné.

Je to uplne stejne v Chrome, Firefoxu i Safari. Z ceske sekce se nacte jen zahlavi s tlacitky.

Tak bohužel hlásím stejný problém, stránka se mi přinejlepším pouze načítá, ale nic se nenačte. :frowning:

Je nás bohužel více. :frowning:

Ano hlasím stejný problém :frowning:

no co uz mate sa ucit po anglicky :smile:

1 Like

Anglicky umím, ale taky jsem odřezaný od kusu fór a sere mě to. First world problems, já vím.

1 Like