Když už je to od 18

Zdař bůh milí bojovníci,
Když už je to od těch 18 mohlo by tam být aspoň trochu krve ? Díval jsem se na videoupdate a tam je ohledně bojového systému. Mohlo by tam být víc stealth killů ? Mohlo by tam být aspoň probodnutí nepřítele ? Díval jsem se na trailer a tam Jířík(Henry) probodl svého soupeře

Zdař bůh,
Abych uvedl věci na pravou míru, od 18-ti to není protože jsme si řekli že to tak bude.
Od 18-ti je to právě proto že ve hře je tolik násilí a sexuálního obsahu, že míň jsme prostě dostat nemohli.

Hra se finishuje a už jsme dávno po feature locku, takže nové věci už nepřidáváme. Nicméně stealth kill ve hře máme ve třech variantách.
A vlastně i probodávání svým způsobem taky, ikdyž asi ne tak jak sis představoval.

Juj, tak to mi připomnělo moje mládí, kdy se chodilo tajně do kina na npřístupný filmy :smiley:

A víte důvod, proč jste dostali 18, je to spíš kvůli násilí nebo sexuálnímu obsahu?
Předpokládám, že to bude spíš kvůli “předpřipraveným” mrtvolkám, protože soubojový systém rozhodně nějak moc násilně nepůsobí (spíš naopak).

Je to takový mix.
U nás v Evropě se spíš kouká na násilí, a v Americe spíš na sexuální obsah.
Z toho se dá vyvodit, že jsem sexuálně a násilně vyrovnaná hra, protože v obou regionech máme 18+ :smiley:

Vy máte ESBR AO (18+)?
Většina her co má PEGI 18+ má ESBR M(17+) jako Witcher 3 a GTA V.
AO má fakt málo her, který jsou většinou přímo sexuální (různý japoský úchylárny), nebo dost zvrácený jako Manhunt 2 nebo Hatred.

Jak říká Zub bojový systém mi nepřipadá až tak brutální jako některé hry od 18+ tohle je spíš 12 + :confused:

Sorry, nemáme AO.
Zapomněl jsem že amerika má zase výjimku. ESRB máme M.

Hraje tam roli spousta kritérií.
Je pravda že v combatu nejsme tolik brutální, zato si to ale vynahrazujeme jinde :wink:

Jo tak to dává smysl (ne že by ty ratingy nějak moc dávaly smysl, jen se mi to AO zdálo divný).

Ale i tak se na hru nehorázně těším !!! :slight_smile: A bude vylepšování něco ve stylu “Strom dovedností” či něco takového ?

Úplně bych to nenazval “strom”, ale máme systém perků, které se odemykají každých pár levelů a výrazně ovlivňují gameplay.