Nejde mluvit s mluvkou(Pátrání po verbičích)

Když příjdu do té místnosti s raněnýma v klášteře tak mi nejde mluvit s mluvkou…můžu ho pouze okrást
Nevíte někdo jak na to?

mam stejny problem

mě nešlo mluvit se sirem Ulrikem…tak sem ho ze zoufalství zkusil okrást a hned utect,chvíli mě pronásledoval ,pak toho nechal a odbuglo ho to…

Mám stejný problém… Při pokusu o krádež to jen napíše, že tě oběť zaregistrovala.
PS: po omráčení se nic nezmění

no, po zabití mluvky (vesničana) mi hra napsala, že mám úkol splněný ale neaktualizovalo to další úkol který má proběhnout v kostele…

Mám stejný problém a nemůžu se dostat dál, nevíte prosím někdo, co s tím?

Díky za odpověď

Už to tady někdo psal v jiné diskusi. Je tam ještě jeden úkol (rváči u dílny koželuha) porveš se postupně se všemi rváči. A když porazíš posledního( Vostrej), počkáš až se probere. On ti řekne že se verbíři scházejí v kostele po setmění. Takže mluvku nakonec nepotřebiješ.

1 Like

Děkuju jsi můj spasitel <3

Zkoušela jsem to několikrát a nic, nakonec stačí, když porazíte ty, o kterých vám řekne koželuh

mam pocit ze s mluvkou muzes mluvit az po tom questu kdy ho osetris to je ten quest pro johanu, ale mozna se pletu vyskousene to nemam

1 Like

řekl bych, že je to tak. Já bohužel ten quest pro Johanu neplnil hned, ale až dost později a všichni mi tam umřeli, takže asi i ten mluvka. Když si s ním mám promluvit tak mám značku na prázdnou postel…