Nejde pokračovat v hre

Zdravím vás, potrebujem radu ako prejsť misiu křest ohněm kde cpu postavy na mňa vôbec nereagujú a v bitve ich možem zozadu obísť a sekať do hlavy .Všetkých porazíme napíše mi to misia dokončená a v tom mi to napíše že konec hry že bolo zabito moc mužú a musím isť znova a pri boji mi to neukazuje ani tú “hviezdu” pri ovladaní meča mam iba bodku ako keby to vôbec nenačítalo že som v súboji .Už to skúšam 3 deň a bez zmeny. Skúšal som reinstal hry ale bez zmeny tiež som skúšal načítať save o niekoľko misii späť a skúsiť to znova … no stále bez zmeny . Budem rád za každú radu aby som sa mohol posunúť v hre lebo neviem či ja robím niečo zle alebo mam niekde v niečom bug. Ďakujem veľmi pekne

Verze: 1.9.2-404S
Mám stejný problém, na poprvé jsem hru dohrál v pohodě s pár menšími bugy, tak jsem si koupil ostatní DLC a tento quest se stal nehratelným. Co jsem vypozoroval, je to zřejmě tím, že hra tvé nepřátele vidí jako spojence. Někdo říkal, že mu pomohlo pustit hru odznova, mě ne. Budu muset asi počkat na smilování z Warhorse, na nějaký nový patch.