Nemuzu se nalogovat do beta launcheru, jaky pristupovy udaje mam pouzit?

Ahoj,
jsem backer z Kick starteru, snazim se nalogovat do bety, pres launcher, ktery jsem pod svym accountem tady na ty strance stahnul… Ted jsem upgradoval na to Vicont verzi. Steam verze mi chodi.
Jaky mam pouzit pristupovany jmeno a heslo, stejny jako tady na stranku nebo na Kickstarter, nebo na Steam nebo je to jenom bugly?
Dostavam hlasku, ze muj user nema povolen pristup do bety. Mam ho mit automaticky, nebo mi to musi nekdo schvalit? Lisi se zdejsi verze od te Steamovy a pokud ano, proc to neni radsi na Steamu? Protoze by se tim predeslo podobnym zmatelnim…

Pouzivam Win10 admina jsem zkousel, jeste by to eventuelne mohlo drhnout na firewallu.

Mějte se…

Jako backer z Kickstarteru bys asi měl pro přístup do bety použít Steam (ne launcher). Kód do Steamu by měl být někde na tvém profilu.

Ahoj,
Můžeš mi poslat do soukromé zprávy tvoje jméno?
Protože je divné že vidíš na stránce link na stáhnutí launcheru když už máš přístup na steam verzi.

Protože je to tak, že když máš přístup na steam verzi nemůžeš mít přístup do launcheru a obráceně. Pak bys měl efektivně dvě kopie bety.