Ukončení hry

Ono sa to sčítava dokopy a buď ti pridá alebo odpočíta do tej truhly. Na začiatku máš vyššie výdaje ako výnosy.

jo už to vidím díky

jinak jak je s najímaním lidí něco jsem tu četl že si můžu najmout fricka a matouše a tak ale stejně když postavím budovu tak tam ty lidi co potřebuju mám hned ne ?

Každá budova ti ponúka istý výber NPC, ktoré si tam môžeš zavolať a potom ti budú Přibyslavice vynášať viac, napríklad verbuj v Ratajích a Sázavě. Ja som niekde pochybil, lebo mne Fricek a matouš nešli naverbovať a takisto som s nimi nedokončil ten sidequest o Kumánoch, proste sa so mnou prestali rozprávať a všetko som splnil ako chceli.
Neviem či sa teleportujú či kráčajú, ale ako sa s nimi dohodneš, tak tam začnú bývať a pracovať na svojej pozícií. Niekedy sa prihlásia o slovo, keď bude nejaký malér a bude ho treba riešiť v centre, vtedy od teba niekto môže odísť. No mňa mali všetci radi, takže sa mi nestalo, že by niekto odišiel.

1 Like

díky a ještě jeden dotaz (snad už poslední ) když si např. koupím u mýho platnéře zbroj tak mu dám peníze který si ale budu moct pak vzít zpět ne ? jestli ano kde má ty peníze schovaný nebo odkud je mám vzít ? sorry že tě tak otravuju

Všetci obchodníci si bežne odkladajú svoje našetrené Groše niekde do truhly, malo by to fungovať aj tam, lebo kradnutím si pokazíš reputáciu, ale nepoviem ti kde, lebo ja som si tam nekradol, iba zabíjal.

1 Like