Ako sa zbaviť alkoholizmu?

Dostal som debuff alkoholik a teraz sa ho neviem zbaviť. Mám ju síce na minime, ale stále tam je. Alkohol som prestal piť a aj ten elixir alkoholik som použil niekoľko krát. Staty mi ukazuje v červenom (čiže sú znížené) a neviem, či to nie je preto.

Alkoholik lektvar mne taky bohuzel nefunguje.

Moc chlastáte lidi :grinning:

nojo prisel jsem na to, ze s perkama Contemplative, Ascetic a Insomniac staci jen pit koralu, dava to jidlo i energii, clovek na tom muze frcet pekne dlouho bez odpocinku, staci se nalokat pred fast travel ale bohuzel to s sebou nese nasledky :slight_smile:

Taky mě to pěkně sere, už to mám na minimu kolik dní a jen to ubírá vlastnosti. A lektvar na to nepůsobí…

Mám to taky tak. Chtěl jsem alkoholika na achievement a teď to mám :grinning: Už mám status na minimu dobrých herních 14 dní, za tu dobu jsem Jindrovi nedal napít vůbec nic alkoholického a prostě to nezmizí… Na druhou stranu jsem zjistil, že když navařím např. 100 kusů lektvaru alkoholik, tak je můj Jindra živ a zdráv jenom z nich, už tak dva týdny nejedl a nepil nic jiného a nijak ho to netankuje :smile: Podle mě to bude bug.

Problém bude podle mě v tom, že sám lektvar je alkoholický :wink:

Je to prostě jen prostředek středověkých notoriků umožňující pod zástěrkou léčby dál chlastat.

1 Like

Ooooo, jak moudří a vynalézaví byli naši předkové. Budiž jim sláva a nehynouci vděk.

1 Like