Aktivita Pomsta kumanského krále - problém

Zdravím,

právě plnním aktivitu Pomsta kumanského krále, ve Skalici a mám takové dva zásadnější problémy:

  1. I když tuto aktivitu uložím přes sejvovici a název aktivity se mi v uložených pozicích vypíše, tak tato aktivita se nezobrazuje v seznamu misí/questů/aktivit.
  2. Když mám vyzvat kumanského krále na souboj (třetí kolo řekněme), tak si do něho můžu bouchat jak chci, ale je nesmrtelný. Už mi to nedalo a zkusil jsem to i obejít přes jeho smrt, ale i když natvrdo zemře, tak v momentě, kdy opustím ring, mi to vypíše že aktivita nebyla splněna.

Nevím, jestli se jedná o bug nebo nějakou mou chybu, tato aktivita se mi objevila sama, jsem před návštěvou Vraníka a nevím, jestli o nějaké aktivity nepříjdu. Dále mám stále otevřené, ikdyž splněné, aktivity Jednoho zhmoždil, dalšího zesměšnil a pěsti ve tmě. Mám nyní patch 1.7.2

Díky za případné rady.

O kom je reč?

S touhle aktivitou sem měl taky problémy. Když sem zmlátil všechny po jednom přijde na řadu zápas se všema najednou. To už sem nedal tak sem ho musel zabít a pořád mi to ukazovalo aktivitu v seznamu. Když sem jel druhej průchod hrou tak sem je tam pro jistotu celou hru nenašel ( kumány ve skalici u bojiště kde se trenovalo na začátku hry ). Jinak tu aktivitu co píšeš jako druhou jednoho zhmoždil … mám hotovou a i přes to je pořád aktivní v seznamu aktivit. Když sem se ptal na netu bylo mi řečeno že je to normální že aktivity tam zůstavají …

Aktivity tam zůstávají, jelikož se můžeš chodit prát pořád dokola.

Já zkoušel to místo několikrát a kumány jsem tam nikdy nepotkal, ani těsně před koncem. U brány se tam vždy bojovalo…

Vzadu jak je to kolbiště kde jsi trénoval na začátku hry se objeví Aktivita (ten vykřičník) a jsou tam čtyři chlapy co se chtěj být a máš porazit jejich krále ( podle mě jsou to normální chlapy jen se oblékli do kumánského protože tě zdraví jménem ) ale problém je že když krále porazíš tak ti nechtěj zaplatit a jediná možnost je je všechny zmlátit ( POZOR NESMÍŠ JE ZABÍT) a pak od něj ty prachy dostaneš. Já udělal fintu ze s každým co jsem bojoval tak jsem ho svlékl donaha takže pak stačilo pár ran a šel. Mě se ta aktivita objevila když bylo dobývání Talmberku

Já to viděl i na YT, ale aktivita se mi neobjevila a když vejdu bránou, řežou se tam dvě skupiny. V linii, kterou jsem dohrál mi ale vypadly pěstní souboje v Sázavě, tak jestli to nebude tím…
Koupil jsem si teď poslední DLC, tak se tam ještě zkusím vypravit.

No onic moc nejde prostě zmlátíš pár padavek, dostaneš pár grošů a konec takže nic co bys musel

No, já se snažil hrát maximum úkolů, tak bych si to i dal. BTW V Sázavě nedaleko koželuha se ty chlápci pořád scházejí, nejdou ale vyzvat (ani u rychtáře, ani přes hospodského), lze tu aktivitu znovu vyvolat/aktivovat? Předchozí pěstní souboje jsem normálně hrál…

tak když přijedeš do Sazavi tak tam u toho koželuha zas sou a můžeš s nima bojovat jo a bojoval jsi s těma v Úžici?

Právě že nemůžu bojovat v Sázavě (a kvůli tomu asi ani ve Skalici). V Ratajích a Úžicích jsem bojoval a ty rváče můžu znova vyzvat. V Sázavě mi při rozhovoru s rychtářem (ptal jsem se nejdřív k vyšetřovanému případu) zmizela možnost jít řešit ty rváče ke koželuhovi, takže mi ta aktivita nejde vůbec spustit (rváči se tam schází, ale nemůžu s nima mluvit, jen je okrást)…

Teď jsem dohrál - dělo se mi to samé (zdraví kumánskému králi neubývalo ať jsem mlátil sebevíc), ale dostal ho perk louskáček - instantní KO a hotovka…

Tak najdi znova koželuha a promluv s ním mě to nabídlo větu ze kecá a pak jsem testnul jestli tam ty rváči jsou a jestli jde s nima bojovat a jde. Jo a ten kumánský král jde zmlátit v pohodě jen to trvá dýl když je v plné zbroji ale normálně jsem ho i ufackoval :smile:

Schválně jsem se tam šel kouknout a ani jeden koželuh (jsou tam dva + obchodnice) nemá možnost dialogu. Je to už dávno, ale jestli si dobře pamatuju, při rozhovoru s rychtářem jsem se nejdřív zeptal na otázku k vyšetřování a aktivita u koželuha nevratně zmizela, a asi nebudu mít save, že bych zkusil ten dialog jinak…

Chci se zeptat ke Kumánskému králi, je možnost se s touhle partou ve Skalici prát opakovaně? Já už quest splnil a teď tam jen narazím na svlečené chlápky, jak tam zevlují, občas mě pozdraví, ale znovu se s nimi prát nedá. Je to bug, nebo by to takhle má být? nevíte někdo?

Podle mě to byl jen quest, mě tam taky stojí a nic