Backeři ČR - dodání

Předpokládám, že to bude rozesílat nějaký eshop? Kdy bych mohl hru očekávat?

Díky.

Sem docela nervozni z toho, ze cely svet se ozyva, jak uz maji tracking number, ale cech susi hubu. Doufam, ze Cr prijde na radu pozdeji jen proto, ze DHL by mi to jinak z Prahy dorucilo moc brzo.

Tak mi to prej do 3 hodin doruci do Prahy :smiley:

Tak to obrovska zavist. Jdu psat dalsi mail na podporu :smiley:

Nepanikaril bych, pokud nejses z Prahy tak to mas doma nejpozdeji do Pondeli…

Ale to ja si prave pekne zapanikarim :smile: Z Prahy jsem, jmeno mam takove, ze bych mel by na pomyslnem seznamu mezi prvnimi, ale info od DHL porad nikde.

Mám to doma, dnes ráno v 9:00 PPL :slight_smile: Ale stejně nemám klíč na Steam :frowning:

1 Like

Pražák, a taky stále čekám na nějaké tracking info nebo zprávu :confused:
EARL PS4 edice.

Tak můžu s radostí oznámit, že již mám také doma, právě jsem přebral od PPL. Město Kolín, takže dřív než pražácí :smiley:

a přišla ti nějaká sms/mail předem ?

Malá vesnice kousek od Uherského Hradiště - PPL přivezlo balíček kolem deváté hodiny. Docela jsem byl překvapen, protože to proběhlo bez jakéhokoliv předchozího varování. :smiley: Ale to může být dáno i tím, že jsem si teprve pár dní zpátky všiml, že na profilu nemám vyplněný telefon.

1 Like

Nevím jak vy, ale mě to teda nepustilo v instalaci nikam dál než po text, že je hra zatím zamčená :frowning:

A co jsi myslel ty bláhový? :roll_eyes: Hra vyjde 13.2.

Earl, Česká Lípa a zatím žádná sms od ppl.

Cca před hodinou jsem dostala svou Earl edici - Praha :slightly_smiling_face:
Vypadá teda opravdu nádherně, těšte se!!

1 Like

Teď dovezli! Volal chlap z PPL že má pro mně balík, sem normálně uvažoval jakej balík jdu dolu koukám a vidím bedna jako kráva s nálepkou warhorse a hned jsem si vzpomněl naco jsem zapomněl.

Uherské Hradiště v 9 hodin mě probudil nečekaný telefonát od PPL.

Jenom 2h předem SMS od PPL jinak nic.

[/quote]

Taky mě probudil telefonát od kurýra. Ale když mi řekl od koho je balík, tak mi to vážně nevadilo :smiley:

Jo a sms přišla o půl osmé ráno…v sobotu. Ok, tak to jsem holt nečekal. Ale Earl edice vypadá parádně…držím všem palce, ať vám balík dorazí taky co nejdřív a v pořádku.

Neeeee! Co jsem udelal spatne, ze u me nezvoni ani kuryr ani postak…

1 Like