Bitva o Přibyslavice

Taky jsem nakonec přišel po X marných soubojích na to, že bych se tam neměl příliš zapojovat do bojůvek. Takže max. výpomoc vw formě výpadů zezadu a okrádání mrtvo, sem tam nějaký sejmutý lučišník. Pak se vyplatí se do Přibyslavic někdy, klidně i později, vrátit a posbírat tam tu haldu mečů, šípů, štítů atd atd a prodat. Já vždy prodávám až jsou kupci v ratajích všici bez peněz i mlynář Pešek! Už mám skoro 10 tis! To už je skoro na malou tvrz s padacím mostem, co? :smiley:

hraju non-lethal, nejdřív sem nic nedělal, nechal je bojovat a bylo to nereálný, většinou sem došel k vyražení brány a zbylo tam 8 lapků a 0 mých vojáků

pak sem to zkusil znova, rush na koni do tábora přes most hlavní bránou, zapálit šípy a rychle pryč
v bitvě 4/4 nejvíc vojáků a od začátku až do konce sem střílel šípama do nepřátel (“pomáhal svým”), nelootil sem nic (mam 200K grosch) a i když sem nikoho nezabil, do věže sem se dostal easy na poprvé

Já mody zatím nezkoušeím, asi by mně to zlehčení moc nebavilo.

mody? psal sem něco o modech? :smiley: hraju original hru bez jakýchkoliv úprav

Tak jsi psal jakýsi non-lethal, tak pak nerozumím Tvé hatmatilce :smiley:

ano, non-lethal znamená, že nezabíjim… nikoho

Tohle se mi stalo taky. Zkoušel sem to asi 40x. Různé možnosti (hlásit Rackovi jiné množství nepřátel, jiný postup při obhlídce tábora v noci). Vždycky mi ta hláška vyskočila po prvním boji, jak přeběhnou přes most. Přitom sem neviděl ani jednoho mrtvýho Rackova, nebo Divišova vojáka. Ale teď už vím, kde je chyba!!! Chyba je v tom, že během boje sem na místech, na kterých nemám absolutně co dělat. Tedy hlavně moc vepředu. Teď tu hru hraju celou po třetí a snažím se o achievement Milosrdný (nesmím zabít žádného člověka) a tak sem po přeběhnutí mostu zůstal těsně za vojákama “s rukama v kapsách” a oni se probojovali beze mě. Takže nelítat jak splašenej, oni si ten první útok vyřídí sami :slight_smile:

No to máš pravdu, ale problém v téhle části hry ani tak nebyl s tím se probojovat do tvrze jako pak následně zabít toho Prcka. To je pro někoho pěkná dřina.

Ak ho mate problem zabit tak to je preto, ze sa moc hrniete dejom a vobec sa nesnazite levelovat. Robte side questy a snazte sa zdokonalovat postavu. Zarabajte ako sa da, kupte si lepsiu vybavu. Ja som Prcka prvy krat tiez zabil az na 2, alebo 3 pokus, ale to preto, ze som nebol vylevelovany. Hru som presiel viac krat a uz byvam nanho lepsie pripraveny. Naposledy som siel nanho na takej urovni, ze som daval turnaj aj Bernarda. Hadam som bol aj na maxime co sa tyka meca, obrany, zdatnosti, sili, vitality, … ale to je samozrejme uz extrem, staci byt na polovici.

1 Like