(bug) při strašení v Ledečku

Zdravím,
nevím, kde to hlásit a jestli vůbec, ale… proč ne. :slight_smile:

Jak v Ledečku huláká ten ďábelskej pes, od kterýho se potom budeme muset naučit jak vyděsit jednoho z těch kumpánů… no, zabil jsem ho předem, protože mě ten zvuk štval a nevěděl jsem, že ho budu potřebovat později. BTW. pěkně si s tím WH poradili, že i s tímhle počítali. Takže mě šarlatán poslal, že mám najít někoho, kdo umí zvuky zvěře. Myslím, že v questu mělo naskočit ihned, že to mám zkusit u lovčího v Ratajích, což se ovšem (zatím nestalo) - naštěstí mě to napadlo samotného. Tahle část questu, kdy to v journalu napoví, se jen chvilku mihne až poté, co si s tím lovčím skutečně promluvíte a on vás to naučí; na obrazovce se mihnul pop-up -> Zkuste lovčího v Ratajích (společně s Vraťte se k šarlatánovi), který se samozřejmě hned obratem splnil. Tím chci říct… že je to už trochu pozdě, když to napoví, až když to člověk už udělá. :smiley:

Já využiji topicu. Od Šarlatána jsem původně koupila recept, pak jsem si to ale rozmyslela a splnila celou linii pro získání hotového lektvaru (získala jsem i achievement), ale ten hajzlík Šarlatán mi lektvar nedal, musela jsem ho stejně uvařit. Není to nic šíleného, ale člověk by předpokládal, že by lektvar mohl dostat rovnou :slight_smile: