BUG trestající kámen

Je skvělé, kolik možných řešení mají některé questy, jen škoda, že některé nefungují. Také jsem zkusil místo na schůzku pod lešením se Zmolou jít do mlejna, kde byl v pohodě Lešek, řekl mi, že ve mlejně je pro objednávku dřeva a že za vším je Zmola. Zmolu jsem pak našel v posteli v domě, kde přebývá s předákem stavby. Zkus i toto, jestli ti to bude fungovat.

1 Like

bohužel uložená pozice je přepsána a předchozí je o dost herního času zpět …

Mám najít stopy na místě, kde spadnul kámen, prolezl jsem to všechno a nějak nevím co mám dělat. Pochytil jsem něco o přístavku, ale nevím, co se tím myslí. Bylo by dobré, kdyby hra měla záznam posledních třeba deseti dialogů, jako jiné hry. Poradí někdo, kam vlastně mám jít? Tohle hře celkem vyčítám, v jednom kuse nevím co mám dělat a pokud vím co mám dělat, tak to nemůžu najít. V podstatě na každý větší quest jsem musel shánět návod. Viz třeba přinesení vína ze sklepa, líp schovat vchod už ani nešlo. To nebylo místo, kde by hráč vchod logicky čekal.

edit: už to mám, bylo to trochu dál dozadu.

Takže Laška jsem našel ve mlíně, ten se přizná šafářovi, ten řekne, že zmolu zavře a vojáci ho zabijou, když je předběhnu a zbiju ho jak psa, tak stejnak umře. Takže je vůbec možnost Zmolu zavřít?

Verze 1.7.1. a když vylezu na lešení a zboxuji toho hňupa co hází cihlema, tak během dialogu s ním, že Zmola zatím zdrhnul do mlýna, hra spadne! To když jsem to hrál prvně ve starší verzi tak to šlapalo všechno o.k. :rage:

Já fakt nevím. Jak byl tento vedlejší Quest vlastně myšlen tvůrci? 2x po sobě mi hra spadla, na potřetí i díky přeskakování keců v dialogu s tím ňoumou na vrcholu lešení pomocí ESC, se mi podařilo dostat se do fáze, že mám zastavit ve mlýně Zmolu, ale když tam přijedu, tak nikde nikdo - ani Zmola ani ten druhej křupan (jak se jmenoval nevím). Po asi 5 min. naskočí hláška ať o výsledku zpravím Diviše. A dál svítí na mapě značky (ale bez dalších info v deníku) u toho Sázavského hrobníka (Ras) a v kanceláři Šafáře v klášteře.
By mě fakt zajímalo, jestli to tvůrci takto zamýšleli, že se Zmola s tím druhým zdejchnou a nepůjde je najít nebo jak to vlastně mysleli. :upside_down_face:

Tak se musím omluvit. Zkoušel jsem to několikrát a vždycky tam ten Zmola okolo mlýna je. Jen si člověk musí opravdu pohnout, aby ho zastihnul jak odnáší tělo Leška. Ale jak se člověk blíží ke mlýnu, tak mě to taky několikrát spadlo. Buď je potřeba mít hodně výkonný počítač nebo na koni zpomalit.

Ahoj, no mám poslední verzi i všechny datadisky (28.03.19). Myslím že rychleji to už moc nejde. Vím kde Lešek je. Sotva slezu z lešení, tak nasednu na koně a tryskem dojedu k mlýnu, avšak Zmolu nenajdu. Najdu jen mrtvolu Leška. Zkusím to tedy z prava a opatrněji :slight_smile:

Tak to funguje, když zajdete za Šafářem a pak se strážemi dopadnete Zmolu. Když jste u pravých dveří moc brzy nejdou otevřít nezobrazí se možnost, je za nimi Zmola. Pokud to šafářovi neřeknete pak, mno nenašel jsem ho nikdy a dveře samozřejmě jdou ptevřít.