Bugy, dlouhé načítání a otázky kolem hry

Zdravím

Po dlouhém hraní mě zavalovala hromada bugů a další věci.

Bugy:

Chtěl bych začít načítáním hry. Po bitvě na Thelberku se probudíte v Ratajích a máte jít na zasedání na horní hrad.
Jak vjedu na horní hrad hra načítá a to je vše. Dál se nedostanu. Pokud má někdo řešení jak to opravit pište.

  • Neustále se setkávám s problémem ohledně dveří ( nejdou otevřít a neukáže se volba dveře otevřít ). Kdyby někdo
    měl řešení jak tohle obejít, byl bych moc vděčný.

  • Někdy v dialogu jsou neviditelné otázky, které máte na výběr ( musíte se ptát na slepo ).

  • Někdy zmiznou postavy jakoby se vymazali ze hry ( např. v Sázavě u zdravotníka, kdy máte narovnat nohu vesničanovi…
    na posteli není ).

  • Kůň se někdy sekne do země a propadá se, nejčastěji ve křoví, ale i na místech kde se dá normálně chodit.

  • Postavy nesmyslně chodí do zdi apod…

  • Někdy se stane, že věci které najdete se změní na kradené, přitom sem je neukradl.

  • Když předemnou utíká postava a doběhnu ji tak že jsu uplně u ní, postava se teleportuje o kus dál.

Zdlouhavé načítání:

Unavuje mě někdy a vytáčí, že hra načíta poněkud dlouze a to i při směšných konverzací. Njevíc mě vytáčí když dám
rychlé cestování a někdo vás přepadne, dáte přijmout a hra dlouze načítá. Mezitím se dávno bujuje a lapka, Kumán
vám ničí sedlo a koně. To abych si nakoupil aspoň 10 sedel :smiley:

Doplním jenom, že hru mám nainstalovanou na M.2 SSD a PC mám víc než dostačující. Takže problém bude v
posledním patchu pro hru

Otázky ke hře:

  • Když už sem u těch sedel, dají se někde opravit ? nansšel sem nikoho kdo by to opravil.

  • Nenašel někdo brnění na koně pod trup ? Na hlavu sem našel.

Přídavky do hry, které by se hodily:

  • Uvítal bych doplněk ke questům ( čas jak dlouho bude quest aktuální, nebo jakou dobu máte na splnění úkolu ).

  • Oprava sedla na koně

    To je asi vše co mě napadá, kdyby měl někdo další bugym které ve hře potkává pište.

    S pozdravem
    Jakub S.

Chci se zeptat na jednu věc ohledně náhodných událostí. Když najdete mrtvolu na cestě a její vrah se vám přizná, je v rozhovoru možnost ohlásit to rychtářovi. Když ji zvolím, vrah utíká. Je možné ho nějak zajmout a dopravit spravedlnosti jako například Kumána v úkolu “Ztraceno v překladu”? I když he nechám utéct nebo ho zabiju, není pak možnost nic nahlásit rychtáři. Je to tak správně nebo mi hra nefunguje, jak má? Díky za odpovědi.