Chybějící kodex. 177 hodin odehráno, konec hry

Úžasnej článek. Vážně. Ale nic pro moji (ne)trpělivost. 177 hodin chci hrát-ne se učit soubojový systém. No nic. Zpět k Zaklínači 3 (již podruhé) a velmi se těším na KCD 2. Ten konec byl prostě tak otevřený…

jj, parádně popsané. Já teda stejně chodím dost nalehko, takže se ani vylevelovanej do šarvátek nevrhám bez rozmyslu.
A konec vlastně nebyl, celou dobu bylo v deníku dostat zpátky meč a zabít Markvarta, takže kdyby ve dvojce měla být jiná doba a (nebo) jiná postava (jak se někde spekulovalo), nedávalo by to smysl… Každopádně jsem na KDC2 taky zvědavej.

100% bude dvojka přímo navazovat a museli to vědět už při dodělávání jedničky. Hlavní quest co dostanete od začátku je prakticky nesplněn (to jsem fakt nečekal) a příjezd Jošta na konci také hodně naznačuje (BTW Joštova ulice v Brně :). Určitě bude jiná oblast (možná někde na Moravě?) Jindra je navíc sympaťák… A jestli ne, tak nehraju… :stuck_out_tongue_winking_eye:

No máš ject na hrad Trosky tak to se těším vidět je v původní podobě

Máš recht. Já jsem to za těch 14 dní od dohrání zapomněl :rofl: Takže Trosky a okolí a počátky husitského hnutí. Ok, beru :upside_down_face: