Crash po patchi 1.4.2 (PC)

Včera, po stažení 1.4.2., mi maličko pokleslo fps, spíš ve městě (trochu pod průměr 40, venku asi ani ne), ale comp topí méně (gtx1070g1,HD, vše na velmi vysoké, ale hra není bohužel instalovaná na ssd, tam mam jen w10). Přijde mi to celkem stabilní a nemám žádný aktuální problém.

Taky je určo dobrý hrát s nastavením,které odpovídá vašemu pc.Mně hra nabídla po zapnutí HD textur nastavení na high.Sice sem musel slevit s ultra/very high,ale to vůbec nevadi;)

ona ta hra vypada vcelku dobre i na low :slight_smile:

To je fakt, ty rozdíly jsou relativně malé, jen jsem zatím nezkoušel na Ultra. Tím, že hra není na SSD, tak mi doskakuje se vteřinovým zpožděním kupodivu jeden typ textury. Jsou to koleje vyjeté v blátě, bývají na křížení cest, nájezdech na most či ve vratech stavení. Jiné textury jsou naprosto Ok, mimochodem to dělá i při středním nastavení bez HD textur​:slightly_smiling_face::upside_down_face:. Ty HD textury jsou ale pěkné.

Mě hra nastavila s hd texturami vysoké nastavení ale abych mohl v klidu jezdit jakýmkoliv městem tak jsem radši hodil střední a změna v detailech je mizivá :slight_smile:

Mne po 1.4.1 trochu zlobilo grafické nastavení dle hry (poněkud nepochopitelně střední) nebo GeForce experience (něco střední, něco vysoké či velmi vysoké), přitom mám gtx1070g1- blbě se dočítaly textury a to nebyly HD a dokonce to padalo. Na doporučení Doom-Leye jsem vše nastavil na HD i textury a vše ostatní na velmi vysoké či max dohlednost atd. a mám po problémech. Trošku jsem to nepochopil, ale i po 1.4.2 ve městě FPS neco málo pod 40.

to mi dělalo taky ale po zapnuti HD textur to přestalo já bych to mohl dat navíc ale přece jenom ta moje 970tka už má něco odjeté a už má i po tříletý záruce a při dnešní nedostupnosti a cenách grafických karet to nechci riskovat :smiley: ale už se ta dostupnost trošku zlepšila ted ještě počkat až se vrátí ceny do normálu :slight_smile:

Já to hrál 330h, než se mi to po 1.4.1 trochu rozsypalo, na nastavení od GeForce experience (poněkud příliš optimalizované). HD textury mi doskalovaly na to nastavení na prd, tak jsem je nepoužíval. Jak jsem to přenastavil na velmi vysoké s HD texturou atd., tak to jelo vpoho i v 1.4.1. Každý comp chce asi neco trochu jiného, i lidem se super compy se objevují různé podivnosti nebo to i padalo… Nicméně hra je nádherná v HD, nechápu, že jsem to hrál tak dlouho na v podstatě malé rozlišení.

Také jsem to nepochopil, na nízké a střední se to seká, na vysoké to jde bez problémů. HD textury jsem zatím nenašel odvahu dotahat

Mě už to na vysoké a víc začíná padat ty fps na střední s hd to jede normálně to už ale podle mě začíná nedávat ta karta