Den plný překvapení - Hra se nenačte - Xbox One

Zdravím ,

Hraju misi obléhání Talmberka, kdy mám přijít na zkoušku obléhacího praku , poté jsou 3 cutscény kde se řeší příprava na bitvu, Hra se pak ale nenačte, pouze hraje hudba a v pravém rohu je stále ikona načítání , zkoušel jsem to několikrát, dokonce jsem celou hru přeinstaloval, zkoušel si obléci různé oblečení atd… Poradí mi někdo prosím ?

To isté sa deje mne na PS… Vie niekto co s tým prosím?

Stejný problém

To samé se mi teď stalo na PC - hra: patch 1.9, royal edition včetně všech vydaných DLC

Netušíte někdo co s tím? (zkoušel jsem jiná nastavení grafiky, uložit před questem spaním / sejvovicí a nic…)

Mě se tohle stane u questu Kus svatého kdy jsem dal strážnému misku svatého Prokopa a pak chtěl abych jí vrátil ale to nejde a teď když jdu kolem něj tak mi vynadá a chce mě zbít jenže se stane to co vám a musím hru vypnout. Ale váš quest se mi načetl a dokončil, zkusil bych nahrát si to o pár míst dřív a znovu dojet k tomuto bodů jestli jste něco nezapomněli nebo jestli to hra nenačte normálně

Ahoj, mám tu samou chybu. Už se ti to podařilo nějak zprovoznit?

Ahoj, děje se mi to samé, podařilo se ti nějak zprovoznit?

1 Like

kruci, mám na pc stejný problém. zatím jsem na nic nepřišel

Poslán problém na support, ale zatím nic. To štve, nemoct dohrát a velmi kazí celkový dojem ze hry…

a kdy bylo psáno od Tebe? já psal dneska

cca 25.2. - je potvrzovací mail, ale žádný feedback

Mě odpověděli, že mám zkusit tenhle postup https://www.youtube.com/watch?v=g9PEydfHI5A . v popisu je návod

já to vyzkouším o víkendu

Díky moc za odkaz - bohužel mi to nepřeskočí to nekonečné načítání, ale vždy vypne celou hru…
Zkus a dej vědět.

Kdyby ti nefugoval návod z youtube, tady je další, který funguje.
Found a workaround: install the Cheat mod from https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/106, when it gets to the infinite loading screen, open the console with ~ and type “cheat_save” and press Enter. It should print a message that the game was saved. Restart the game and load the latest save. It should put you right after the buggy cutscene.