DLC From The Ashes a Hardcore mod

Ahoj, hardcore mód jsem nezkoušel, podle toho co píšeš vypadá velmi zajímavě. Cena DLC už je stanovena na x-zone, vychází na 249 Kč a bude dostupný 5. 7

1 Like

DLC From the Ashes pro Kingdom Come vyjde ve čtvrtek, plus detaily o Hardcore módu
PlayStation 4 Windows Xbox One
29. 6. 2018 12:15 - Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 29/29 nových
Ve středu jsme se zničehonic dočkali nových informací o dodatečném obsahu pro české RPG Kingdom Come: Deliverance. DLC From the Ashes vás nechá zrekonstruovat zdevastovanou vesnici Přibyslavice, přičemž bylo oznámeno, že se do této netradiční aktivity pustíme někdy v červenci. Nedlouho nato (sotva pár hodin) nám Martin Klíma ve Fight Clubu prozradil konkrétní datum vydání, které připadá už na 5. července.
Tak to vypadá, že máš pravdu, já to mám koupené na alze za stejnou cenu.

Jj, ty noční můry na začátku docela handicap, kdy mám výmluvnost 2 a za noční můry dostanu postih -2 :smiley:
Líbí se mi ta náměsíčnost, kdy jsem si šel uložit pozici a vzbudil jsem se úplně někde jinde, to mě fakt pobavilo :slight_smile:
Co se mi také líbí je to, že má Jindra víc hlad a že je konečně nutné se i zaměřit na to, že musí také jíst… Zatím nenápadně za tmy vraždím prasata v odlehlých staveních :smiley:

Supr, tak zhruba těch 10€ jsem si představoval, že by byla odpovídající cena…

Měl jsem obavy, jestli mě to bude bavit, když to začnu hrát znova nebo jestli to nebudu flákat, ale ha HC se všema perkama mě to baví mnohem víc. Jen to sbírání bylin je ještě víc nudnější, když dostávám míň zkušeností.

Nevíte, jestli někde v souvislosti s DLC nezaznělo, zda bude nutné začínat hru od začátku? Hraji novou hru od verze 1.5, respektive 1.6, a už jsem nějaký čas odehrál…

Nutné to nebude, ale je to odporúčané, plynulejšie tak nadviaže na pôvodnú hru.

Nemusíš, DLC je až po dobití Přibyslavic.

Pripadne zacit od ulozene pozice, po dobiti Pribyslavic a nemusi se to hrat cely…

Takže kod na DLC už vlastním, jenže na steamu nelze přidat.

Asi musíš ještě chvilku počkat.

Jen co skončí letní vyprodej na steamu přibližně za 6 hodin 30 minut

nevim jaky je hc mod, jeste cekam na pc na dlc, ale mne vadi, jak jednoduse lze ziskat penize… pokud budu zly tak kradezemi ci vrazdami vydelam strasne moc a naky 2000 grosu do dlc vesnice je prk me strasne maly obnos… pokud budu hrat bez kradeni a zabijeni tak pak nebudu ani moc bojovat a HC relativne (v necem) postrada smysl…

Tak to hraj realisticky a kradni len cennosti - šperky, zdobené poháre a pod. Ja si to zas kompenzujem tým, že výzbroj a výstroj vždy kupujem. Kradnutú mám len na predaj, aj keď je lepšia než moja.

Do dediny pôjde 300k.

Tak ten HC mod vyzkousej a dej si vsechny debuffy…

Jak tak ctu reakce na From The Ashes, tak jsem rad, ze mam hru znova rozehranou, nemam nasysleny prachy a na vsechno musim postupne nasetrit. Urcite to bude lepsi zabava nez postavit mesto behem par hodin.

Kolik herniho casu asi trva postavit jednu budovu?

Hned :smiley:

Trvá to asi 5 vteřin a je to doprovozeno nápisem, “za pár dní” :smiley:

Já měl nasysleno 48k a stačilo to tak na půlku vesnice. Ideál je mít připraveno cca 100k zlaťáků, akorát že hned postavíš vesnici, pozveš do ní pár lidí a tím to končí.