From the ashes přibyslavice


#1

Ahoj,

datadisk jsem si koupil nedávno a jsem sním strašně spokojený, nejdřív jsem získával groše na výstavbu tím, že jsem nalézal zakopané poklady a rozprodával to, poté jsem se vrhnul na questy kde vybíjím hnízda kumánů a lapků a přišel k pěknému jmění, stále nemám kompletní přibyslavice, chybí mi kostel.

chci se zeptat, jestli po dokončení quest nový domov mi zůstane příjem z přibyslavic a já si budu moct brát z kasy peníze a nebo jestli se tato funkce zablokuje a peníze půjdou divišovi?

děkuju


#2

Příjem ti zůstane, budeš moct pravidelně vybílit truhlu a válet se v penězích.


#3

yes! díky :smiley: :slight_smile:


#4

No lidi na to obvykle nadávají, protože se váleli v penězích i bez toho. Protože nedokážou projít kolem žádného zámku aniž by ho vypáčili a vykradli obsah. Ti doufali, že Přibyslavice budou něco, do čeho budou moct lít ukrutné částky peněz … a ono jim to místo toho začne nakonec peníze vydělávat.


#5

To jono :smiley: já vypáčil jen jeden zámek a to u kuneše, a tam jsem usoudil, že páčení zámků není zrovna aktivita pro mě na ps4, to samé kapsářství, radši vydělávám peníze normální cestou, zabíjet lapky a kumány, poté to prodávat a přilepšovat tak jednomu obchodníkovi, který už má za pár kempů nasysleno kolem 50K grošů z mých prodaných věcí.


#6

Zdravím diskutery. DLC si mi libi ale neřeší problém s penězy. Ze začatku člověk do toho pořad vraží a má člověk s toho i radost že mu peníze mizí na něco hezkeho. Pak se člověk dostane do fáze že nění co dělat a pomalu se penízky jen kutaly a investice se vrací několika nasobně a nelze častku utratit protože nema za co.Zbroje si člověk najde nebo vybojuje. Když došlo na utracení tak jsem chodil kupovat lektvary atd protože jsem byl liny sbírat byliny a vařit je.sice alchemka trpěla ale to muže štvat jen mě.Takže mate na konci hry peníze na vše co chcete…


#7

No na tom je právě dobré to, že ti obchodníci na tobě vydělávají ty velký prachy, a až tam mají statisíce, tak je pěkně obereš, a mají zas velké lejno.


#8

No to je právě ono, ale dle toho co říkal diviš, když dostavíš přibyslavice, že se bude ještě rozšiřovat, takže možná v dalších datadiscích ty peníze půjdou nějak uplatnit


#9

a btw. ty peníze jsou sice tvoje, ale můžeš je nechat v truhle kde se hromadí na to další rozšiřování Přibyslavic, ty si z toho můžeš vzít nějaký pakatel a sním hospodařit…


#10

no a co když přibyslavice dostavíš?


#11

Tak tě Diviš pochválí a jak slíbil, můžeš dál čerpat peníze z Přibyslavic.


#12

A za co penize mužeš dal utracem ? hmm?


#13

tak já třeba pokračuju dál v hře, kde je využívám a snažím se využít plný potenciál té hry


#14

Můžeš si kupovat odpustky v kostele.


#15

jo svatá pravda :smiley: a to je docela raketa za odpustek


#16

pokud máš v duši dobráka nakupuj ty nejdražší věci a pohazuj je před žebráky a celkově obyvatelstvo kterýhokoliv města či vesnice. Oni si je vždycky vezmou když se nikdo nedívá :smiley: sic je jim to asi k hovnu ty můžeš mít dobrej pocit :smiley:


#17

a ty lidé si to pak oblečou na sebe?


#18

to právě asi ne proto píšu že jim to bude k prdu, ale vím že když cokoliv co má nějakou hodnotu zahodím před někým (třeba v ratajích jak žebraj ) tak když popojdu a on mě nevidí vždycky vstane, řekne něco jako ,ale co to tady máme, rozhlídne se a vezme věc. když sem potom zkoušel jestli jí ma v inventáři tak má …