From the Ashes?

Zdravím,naběhl jsem v průběhu hry do této části hry ale zjistil jsem že nemám tolik prostředků a je to trošku složitější než jsem předpokládal,je možné nepokračovat ve výstavbě bez následků?Díky

Není to taková brnkačka jak v recenzích každý tvrdí, že? :slight_smile:

Vesnice každý den něco spotřebovává, a pokud na to není dost peněz v truhle, tak klesá reputace až tě nakonec Diviš vyhodí. Nicméně dokud v truhle peníze jsou (a nebo už je něco postaveno a vesnice vydělává), tak se v zásadě nemusíš o nic starat. Teoreticky bys měl soudit, ale to není tak moc nutné, klíčové jsou jen ty peníze v truhle. Pokud se nemýlím, tak tě nikdo nevyhodí jen proto, že to trvá dlouho … mně aspoň nevyhodil, a taky jsem to stavěl docela dlouho.

Já do toho vletěl se 4000 a zjistil jsem že je to v ryti,kdyby mě Diviš vykázal,je možnost po čase quest opakovat?

Dyť do ty truhly můžeš dosypavat. Pobij pak kumanu, prodej jejich brnění a máš vystaráno.

A nebo já jsem začal pytlačit. Střílením jelenů a kanců se dá vydělat hodně a bez velkých problémů.

Kde pak zvěřinu prodat,většinou mě odmítli že je to kradené.Díky za reakce. :slight_smile:

To ji musíš nejdřív uvařit na ohni, pak už kradená není a dá se prodat. Já jsem to prodával v hospodě v Talmberku. Tam jen zajdeš dovnitř, uvaříš, vyjdeš ven a prodáš.

1 Like

Ahojte mam dotaz ohledně verbování lidí do vesnice, hraju uz po třetí nic mene sem tentokrát postavil řezníka místo pekárny, ale nejak nemuzu prijít na to koho můžu pozvat aby mi tam makal místo toho defaultního řezníka … zbytek mám pořešenej, díky za info

Já jsem to řešil náhodně,ale určitě se dá dát šance uprchlíkům ze Skalice.

no prave ja uz ostatni ,obchody, mam obsazeny nebo sem mel minulou hru ale u toho reznictví nevím, všechny řezníky sem obešel a u žádnyho nic, a jestli sem nekde na nekoho nezapomel tak i uprchlíky sem vsechny zkousel a zadnej nema moznost jit makat do reznictví,

Řezníci přijdou sami, je to jeden z questu na rozhodnutí pod tím stromem uprostřed vesnice.

super díky za odpoved,