Fungujú vám mody?

Ahojte chcel by som sa Vás opýtať či vám fungujú mody. Škušal som ich len tak nainštalovať do hry nešlo to skusil som aj cez nexu vortex ale tiež nefungujú neviete mi poradiť? ide o módy neobmezdené ukladanie, bez efektu pri došlej stamine bez zorneho pola helmy, croshar na luku

Ahoj,
nevím o které mody se přesně se jedná, ale většina funguje stejně. Rozbalíš si stažený soubor a nakopíruješ ho do složky Mods (když ji nemáš, tak si ji udělej) např. Steam verze: D:\Steam\SteamApps\common\KingdomComeDeliverance\Mods

Složka Mods by pak měla obsahovat: složku s názvem modu (např. zzzz_JCD_CLAM), v této složce se pak nachází další složky, hlavně sl. Data (pak tam může být ještě sl. localization, soubory mod.manifest nebo .cfg soubory). Složka Data obsahuje soubor ve formátu .pak. Zkontroluj, jestli souhlasí cesta k souboru. Je možné, že některé mody, které používáš potřebují ještě něco navíc, ale u všech modu co mám to vypadá takhle. Dej vědět jak si dopadl.

D:\Steam\SteamApps\common\KingdomComeDeliverance\Mods\zzzz_JCD_CLAM\Data

Jojo fungují, mam jich asi 20, zkusil jsem jich dohromady ze zajímavosti možná tak stovku a fungovaly všechny. Ale borec nademnou Ti to napsal krásně srozumitelně. :slight_smile: A zrovna dva z tvých vypsaných módů mám a no problém.