Hra na ovladači

Zo svojej skúsenosti môžem povedať, že sa zatiaľ vyser na aktivity a plň main questy a side questy, až dokým sa nezoznámiš s Bernardom a nenafasuješ, čo nafasovať máš (neprezradím ti čo :grinning: ). V tom čase už budeš poznať aj Peška.
Ja som robil hlavne aktivity a side questy, príbeh som si šetril na neskôr, a nebol to veľmi štastný postup vzhľadom na to, ako sa tá hra vyvíja.

1 Like

Dobře, díky za info, zkusím to tak. Během svých pokusů jsem už párkrát z hradu utekl. Jednou se zbrojí (věž byla jednou odemčená, pak už nikdy, i když jsem tam třeba hodinu čekal), takže jsem si mohl projít vesnici a vypadalo to zajímavě i na delší pobyt. Jednou s koněm do vedlejšího checkpointu. Zajímavé je, že občas se to načte s nějakou specialitou, jako třeba ta odemčená věž, nebo jednou měl Votava dvojnásobné ceny (např. paklíč za 31 místo za 18.3).

Tak už jsem měl tu čest s Peškem. Jeho školení na zámky však bylo s cca 5ti paklíči, čili za 2 minuty jsem všechny zlámal na velmi snadném zámku a pak už nic. To mi moc nepomohlo, potřeboval bych školu s neomezeným (nebo alespoň trojciferným) počtem pokusů, které by zároveň expily postavu.

1 Like