Jak dostat mistra Otu do Přibyslavic

Ahoj potřeboval bych poradit jak dostat mistra Otu ( Sázavský platnéř ) do Přibyslavic. Vždycky když k němu přídu se na to zeptat tak mi odpoví že teď ne a že se musí nejdřív vypořádat s tím parchantem Zachem ( Kovář u kláštera ) a Zach říká to samé. Jak to teda vyřešit ? Zatím jsem nenašel žádný Quest který by to vyřešil

Obaja su prepojeny na kvest v hlavnej dejovej linii. Az budes vysetrovat falsovanie penazi, tak to bude v Sasau. Obaja by mali mat suvisiaci kvest a bude mozne ho splnit v prospech len jedneho z nich.

Kovara otu do privbyslavic nechceš…ja som ho tam zohnal ale je k hovnu…zaraba ze 10 ci 50 denne…aj vcelie ule zarabaju viac na to ako bol vychvaleny…kovac zach ma pravdu ota patrí do stareho železa…skusil by som kovaca zacha…celkovo by som rad vedel ktore vsetky postavy sa daju nalakat do pribzslavic …nejaky zoznam lebo stale tapam…

Kovář Zach vydělává 70 zl. A dává lepší armory v obchodě.

Musíš porazit Otu v souboji na mlaty.

Což je výhodnější jelikož při úkolu - úlomky meče královny ze Sáby - pak musíš ten úlomek Zachovy ukrást. Další problém pak může nastat v dějové linii kdy pátráš po nějakém stříbru a plátech či co … :slight_smile:

Já jsem se přidal na stranu platnéře Oty a Zacha jsem jen výslech ohledně questu Není všechno stříbro co se třpytí ale do Pribyslavic jsem vzal mečíře Zvěst a pokud chceš vybrat nejlepší lidi do Pribyslavic tak tu je taky topic kdo a kolik dává Lidé do Pribyslavic