Kdy bude hratelná


#1

Ahoj, nevíte jestli se chystá velký balíčeek s opravou bugů? já už sem tu hru odistanloval, ale moc rád bych si to zahrál znova i s těma dlc, protože sem nemohl ani dohrát hlavní kampan. Myslíte že do vánoc to bude aspon hratelný? Od lidí co to koupili nedávno vím že je to pořád zabugovaný tak že se to snad ani nedá hrát.


#2

Dá se hrát úplně bez problémů, já třeba od vydání neměl žádný problém, který by mi znemožňoval dohrání. A s aktuální verzí taky nemám problém.


#3

Souhlasim s PauloKP69…za celou dobu jsem nenarazil na nic, kvuli cemu bych nemohl hrat.


#4

hm, to je zajímavé… lidi který to maji na steamu nedávno koupené mi říkali něco jinýho


#5

Záleží čo je “Nedávno”.

Začal som nový playthrough ako vyšlo DLC a zatial žiadny bug.


#6

Já taky. Předtím jsem měl pár bugů ve vedlejších questech (slavíci), ale to se všechno postupně spravilo. Poslední hra zahájena po DLC.


#7

a nevíte jestli chystaj další unbug pack - at už zdarma a nebo jako DLC? já jsem hrál naposledy myslím že verzi 1.3 pak sem to smazal.


#8

Bugy opravují neustále, takže nějaký patch ještě asi bude.


#9

V 1.3 alebo 1.4 to padalo keď bol hlavný kvest v Mrchojedoch, ale momentálne neviem o žiadnom probléme s kvestami.


#10

Já ti dám! Za nějaký unbug pack ještě platit by si chtěl, ne?!


#11

Hrál jsem od vydání a po jednom patchi mi hraní zkomplikovalo brutální sekání/trhání obrazu + pár maličkostí…Ale dohrát to šlo a teď už to je opravené. Asi tam nějaké chyby ještě zůstaly, ale nic zásadního.


#12

já se koukal i na gameplay abych věděl jak to jde ostatním, to bylo něco po vydání a ty postavy se taky bugovali… ale tak do vánoc času dost, to koupím i ty dlc a zahraju znovu… já doufám že mě nepřepadne bug kvuli kterýmu to nebudu moct dohrát.


#13

Po posledním patchi je Kcd naprosto bez problému. Když přišel, tak jsem byl cca v půlce příběhu, bez dlc. Jen jsem ho nainstalovat - oněco hladší chod, víc fps, bugy žádné - drobnosti: Bernardův kůň stojí mezi Rataji a Neuhofem, Rackův v Ledečko u té staré řeznice (Racek na záletech??) Upgradoval jsem comp, takže jsem musel reinstalovat, již včetně DLC. Teď mohu konstatovat, že je vše poladěno. Jen jsem si všiml, že po biitce u praku se rozchází dialog Kysera a důlmistra Fejfara. To nemá vliv na hru. Jediný problém co jsem zaznamenal při úkolu Raketýr, když jsem obehrál Karla o výplatu a já v noci číhal na vraha - měl nutkavější potřebu se mnou mluvit (o půlnoci??!) a vraha vyplašil. Zkusil jsem to ze savu před číháním, ale protože se situace opakovala konvenčně jsem použil falešné papíry, a vše v poho (kolem těch kostek s Karlem to někdy haprovslo i dříve, ale minimálně jednou jsem to použil). Podle mého názoru je teď hra ve velmi dobrém stavu (pocitově bych řekl, že mi to teď šlape jako nikdy (což trochu zkreslujíe upgrade compu) a grafika už ani nehřeje) a narazit na nějakou drobnost lze asi vždy…,
Za celou dobu hraní (přes 700h) jsem měl neřešitelný zásek jen při moru v Mrchojedech…


#14

Tak jako…bez problémů to není, ale hrát se to dá normálně…takže…kecy v kleci…