Kingdom come / steam grand prix

Ahojte. nevím jestli to sem uplně patří ale tenhle problém mám jen u KC:D. Jde o to že jak je na steamu velká cena tak u her jsou různé úkoly které musíte splnit aby jste získali body. U kingdom come je to například vyhrát v kostkách, vyhrát turnaj a tak.
ale i když ty úkoly plním tak body se mi nepřičítají a nemám tam ani napsané že jsem to udělal. nevíte někdo co stím ? možná je to spíš na steam forum ale možná někdo z vás ví co s tím

To isté sa mi stalo. Bolo mi povedané, že len za Jindřicha to pôjde, ale nešlo. Okrem iného, najviac bodov dostávaš za úspechy z hry, takže ak si napríklad začal hrať, máš ich najviac neodomknutych.

hru už mám dlouho a nějakých 25 úspěchů už mám ale ty činnosti co jsem dělal tak za to bych také hodně bodů protože sem ulovil například tak 20 jelenů a srn, několikrát vyhrál v kostkách a pod. takže těch bodů by taky bylo hodně

Mimochodom, body mám limitované na 100 bodov denne a aj keď mám viac bodov z hry, nemôžem si ich vziať, ak však nezakupim nejaké hry, vtedy sa mi zvýši kapacita. Ty nejaké hry teraz kupuješ?

ne, kingdom come je jediná hra v mé steam knihovně ze které se ty body dají získat. potom mám jeste american truck ale tam jsou body jen z Achievementů. ale jiné hry neplánuji kupovat