Kůň z Mrchojed po moru?


#1

Mlynář chce ukradnout koně z Mrchojed, ovšem tam po morové ráně koně už nejsou a nemůžu pokračovat v plnění úkolů pro Vojtěcha. Zkoušel jsem i na statek přivézt jiného kradeného koně a “ukradnout” ho, ale nic. Bug nebo existuje řešení?


#2

Kůň by měl jít ukrást po delší době po moru. Mě se povedlo ukrást koně i po moru stačí vzít jakéhokoliv koně. Zkus dále pokračovat v příběhu a mělo by to normálně fungovat.


#3

OK, dík. Už jsem pár questů po uzdravení dělal, ale zkusím ještě počkat… Když jsem přijel na jiném kradeném koni, nešel mlynářovi odevzdat.


#4

Já jsem čekal hodně dlouho po morové pohromě v Mrchojedech, ale koně se tam už pak nikdy více neobjevily. Takže jsem ten výše zmíněný úkol taky nemohl dodělat.


#5

Hmm, tak asi chybka. Škoda…


#6

Já jsem úkol dohrál až po dokončení příběhové linie tak zkuste ještě počkat. Snad to bude fungovat budu držet palce.:grinning:


#7

Tak uvidíme, snažím se průběžně levelovat postavu při vedlejších úlohách, ale zkusím se zaměřit opět na hlavní linku…


#8

Tak hlásím, že se koně po několika questech po vyléčení (a proběhl update hry) objevily, Jenda tam ke koupi není, ale krádež pro mlynáře snad půjde…


#9

Jak dlouho asi trvá než přijde zpráva o tom, že se podařilo mor v Mrchojedech vyléčit?


#10

Už jsem quest dělal dávno, ale určitě min. několik dnů od podání léku - jestli si dobře pamatuju, promluvit si pak s rychtářem…


#11

Niesom si istý. buď je to časovo obmedzené, alebo sa treba trochu posunut v hlavnom kveste.


#12

Jen potvrzuju, že kůň šel ukradnout a doručit do mlýna. Dokonce mám pocit, že tam bylo při krádeži koní víc než při první návštěvě (obhlídka cestou někam jinam)…
edit: na louce mimo ohradu je i Jenda a jde normálně koupit.