Lidé do Přibyslavic

Zdravím
nemáte někdo seznam lidí, kteří jdou naverbovat do Přibyslavic ?
Nebo to můžeme dát dohromady.

Adam - hospodský (Rataje)
Kuneš - dřevorubec (Rataje)
Krojchanzl - kupec (Rataje)
Matuš, Fricek - pacholci ? (Hospoda na Mýtince)
Zach x Ota - kováři (Sázava)
Řezník - výběr soudem u stromu v Přibyslavicích

Ta ženská z větrného mlýna (Mirka? ) jako číšnice do hospody

Neuhof hřebčín - odtamtud pošlou do stájí štolbu.

Pekár - Príde cez súd
Druhá hodpodská - mal by byt quest v dedine Samopeš.

Kováč: Môže byť aj ten čo volá Meč královny so Sáby.

Drevorubec - Raspberry (neviem české meno).

Kupec: Bud Kornelius (v Ratajich, a po konci kvestu Aquarius), alebo Hagen (neviem či je možnosť prehovorit ho).

Lovec (ak postavite obranu).
Dialóg má Lovčí v Talmberku ale asi nieje možné ho prehovoriť. Mozno by mal tuto moznost aj Černý Lukeš ale ešte som to neoveril.

Stáje: Aj Vašek z Užic.

Jsou nové poznatky, kdo všechno jde přemluvit?
Sám mám:
Adam - hospodský
Mirka - servírka
Mečíř ze Sázavy
Kuneš - dřevorubec
Malina - dřevorubec
Krojchanzl - kupec
Matuš, Fricek - pacholci

Zmiňuje se tu druhá servírka a někdo do strážnice? Pekař přišel sám.

Černá Lukeš nemá možnost, abych s ním hovořil…

Řeznictví jsem zatím neměl, ale ta vdova z Ledečka co nemůže spát by se možná dala přemluvit.

Ta domluvit nejde, jak už se tu někde objevilo kdo bude dělat v řeznictví je otázka rozhodnutí tebe jako rychtáře ve vesnici. Je to jeden z ,soudů, co se ti nabízí po nějaké chvíli jako vykřičník přímo v Přibyslavicích.

Preco ich treba verbovat? Ja som uz Pribyslavice dva krat postavil a nikdy som nikoho neverboval. Pritom som tam mal ludi, oni tam prisli automaticky. Co ziskam ak verbujem?

Jednoduše řečeno lepší statistiky. Například když naverbuješ lepšího obchodníka ( Krojchanzl ) bude ti víc vydělávat do vesnické kasy. A tak je to s každým …

1 Like

Kuneš (Dřevorubec) - je v Ratajích. Půjde až po splnení questu Poklad pod holubníkem. Vydělá 35gr.
Krojchanzl (obchodník) - V Ratajích. Po questu s nošením vody. Vydělá 70gr.
Zach (platnéř) - V Sázavě. Po porážce Oty v souboji kovářů. Vydělá 50gr
Řezník - Přibyslavice. Po soudu u stromu. Pokud Špejlík, 45gr., pokud Krkovička, 50gr.
Kořenářka - Přibyslavice. Po soudu u stromu. Vydělá 30gr.
Lovčí - Přibyslavice. Po soudu u stromu. Toho jsem propásl.
Mirka (šenkýřka). Větrný mlýn, po záchraně jejího bratra před smrtí po Vraždění v Neuhofu. 30 Gr.
Adam - Hospoda v Ratajích. Říká, že se mám ozvat později. Měl by dělat hostinského.
Malina (dřevorubec) - Je v dřevorubeckém táboře, nedaleko hospody na mýtince. Utíká před milenkou s jeho bastardem. Ta ho v Přibyslavicích nakonec dohoní. A buď ho propustíte nebo zaplatíte odstupné 1000gr. On sám vydělá 40gr.
Matuš a Fricek asi až po splnění těch loupeživých questů. Ti mohou dělat tzv. patrony a budete na nich prodělávat 30gr. Takže si je pořizujte spíš pro zábavu než pro zisk.

Jo, po lidovém soudu u stromu jde naverbovat dřevorubce a pacholky do stráže. Bude jich pak plná vesnice a budou ozbrojení (kromě stráží samozřejmě).

Co se týká surovin: Nejlépe vychází
Kamení z Talmberka
Obilí ze Samopší
Uhlí od zrzkových kamarádů
Dobytek ze Sázavy v poměru cena kvalita

tak já přidávám
Zvěst - mečíř v Sázavě - 60gr
Ota - platnéř v Sázavě - 10gr
Vašek - podkoní Úžice - 45gr
Marek - podkoní Neuhof - 55gr
Šimon - pekař Přibyslavice soud - 75gr

Ahoj lidi, mám naverbováno komplet, ale Lovčí je furt velký otazník. Ten se nedá získat ani soudem, ani přemluvením lovčího z Talmberka. Myslel jsem, že po questu s Janem Zajícem se třeba u Mikuláše objeví možnost, že sice Talmberk opustí, ale já ho budu moci přijmnout do Přibyslavic. Nestalo se tak a u žádných jiných lovčích není nabídka. :confused:

Ahoj. Myslím že tato možnost tam ani není, prostě nemůžeš mít všechny postavy.