Mec kralovny ze saby

ho proste kup zpatky a nebo si sezen ten druhy. kde si k nemu prisel?

Z některýho pokladu…ale ze kterýho už dohromady nedám…

Zkusím ho koupit zpět, ale toho blba mečíře v Ratajích fakt miluju…zatím jsem s ním dobrej kšeft neudělal:-)

nekupuj, s tím mečem je hra pak docela nuda. Fakt lepší zkusit něco “netradičního”, třeba palcát.

Nekupuju:-) buď nevím, komu jsem jej prodal…nebo už jej nemá…ale mám jehlu a ta má teda taky vlastnosti tuším, že i víc než tenhle…taky to kosí jak nic…ještě by mne ale zajímalo, dost se tu píše že tohle jsem si nechal a tamto jsem si nechal…já teda vše co najdu a nevím o tom, že by to mělo nějaký konkrétní účel porovnám s tím co už mám a prodám…je to špatně nebo spíš jen pohled na hru…pár desítek k už mám takže kvůli penězům to v tuhle chvíli nedělám…

Cesta je cíl…
Nejde o to, že třeba mám už lepší meč (sv. Jiřího), ale o řešení qestů. Je to hra a jde o to si ji pořádně zahrát, ne ji co nejrychleji dohrát a hurá na jinou. I když je to asi individuální. Ovšem přeskakovat qesty a jet jen po hlavní herní linii, by mě fakt nebavilo, to už bych to asi rovnou přeskočil celé. Chci si to užít na maximum, takže meč složím, i kdyby putoval jen do truhlice :wink:

No tak mě baví ten příběh a taky mě baví zjišťovat co která zbraň umí. A navíc jsem prostě sysel co pravidelně zruší na pár dní ekonomiku ve hře a musím počkat než zase mají peníze. ono kdyz máš 150k grošů a v bednách za dalších odhadem 50k, tak už tě to moc netrápí, jehla má bodné poškození 50, sečné 40 a drtivé 2. Sv. Jiří má 72, 72 a 3. Tak ti nevím

Omlouvám se - jsem doblblý z her o trůny:-) Pořád píšu jehla, ale mám žihadlo a to má 79,47,3 a to není špatné:-) mohlo by sice lépe sekat, ale jinak vlastnosti dobré…

A hlavně Žihadlo je jednoruční, takže můžeš používat štít a dělat přitom komba, zatímco Jiřík je pro obě ruce bez štítu. Lze použít i štít ale neuděláš komba.

Už mám i Jiříka takže vyzkouším co mi bude víc vyhovovat:-) Rozhodně si nechám oba…

Každopádně kovář zach… je opravdu oříšek… musíte mít kapsářství v malíčku!!

lidi potřebuji radu…mam 4 kousky meče saby ale nemužu najít aspon 1 ze 6 …vojcek a petřina mi spíé pořa… i přes den ( nevim proč prostě spí i přes den) a někdo tu psal že ho ma kovař v zadní mistnosti ve skřiny (v ratajich)… ni jsem nenašel. Je to určite kovař? jinak mam od zacha, z ledečka, talberku, a od mečíře z bedny.

Nedávno jsem to dělal, takže si to pamatuji. Chybí ti kousek od kováře pod Horním Ratajským hradem. Je v přízemí v zadní místnosti položenej volně na polici - dost blbě vidět. Musíš se neplížit a mít v ruce pochodeň.

Děkuji našel jsem slepej a to jsem tram byl 3x … hodim sem foto aby to našel a další člověk co bude mít potiž.