Mlynář Šimon

Ahoj,
před patche, 1.3.3 jsem úkol ukradni úžickýmu hospodskýmu recept na pivo jednou splnil, hraji však od uložené pozice znovu a tento Q teď splnit nemůžu - nikde nemůžu ten recept najít. Už si nepamatuju kde byl, v krčmě zbyly dvě hodně těžký truhly - ty nevypáčím, ale předtím bych je taky nevypáčil, tak netuším … pamatuje si někdo kde to bylo? dík

Myslím že ležel někde na povrchu, ve skladu nebo u jeho postele nebo tak někde. Tyhle questové věci většinou do velmi těžkých truhel nedávají…

Je ve skladu v polici, jen je blbě vidět a myš musí najet dost přesně na svitek …

Sakra krucinál, použil bych sprostší nadávku, to musí být ten recept tak debilně vidět!

:slight_smile:

Já ho hledal půl hodiny. Pak jsem to nevydržel a kouknul na YT. Docela “jebat” :smiley:

Bez rady zde, že je to na polici ve skladě, tak to hledám snad do dnes. :grinning:

njn, když člověk přemejšlí, jestli to není buglý, tak ani neví jestli to tam na beton někde je …

dalším úkolem je štípnout ostruhy u sázavského ševce. Asi jsem slepý, ale kde nic tu nic …