Mrchojedy, koně


#1

Zdravím, nevíte zda se do Mrchojed zase vrátí koně. Vyléčil jsem tam mor, ale mám tam ještě ukrást koně a stále tam žádný není :frowning:


#2

Co jsem to hrál já ve verzi 1.2.5. tak se tam už znovu neobjevily.


#3

Mě se vrátily, ale nevím přesně kdy. Koně jsem tam koupil, až někdy před vstupem do kláštera. Tehdy to byla PC verze1.3.4 (resp. Xbox 1.3, u mě). Při druhém průchodu ve verzi 1.5 jsem neléčil, tak nemohu soudit.


#4

ja se snazi vylecit vesnici ale sidequest nejde dokoncit, nedari se podat lek vsem ve vesnici . teda myslim si ze se ho vse zanesl, ale quasrt neuzavce apo case se mi ukaze jako nesplneny


#5

mně tam všichni umřeli, lék nezabral


#6

asi jsi špatně odhadl a popsal příznaky nemoci tomu šarlatánovi v klášteře a ten namíchal špatný lék, no.


#7

asi jo… ale takové věci se bohužel stávají…


#8

Tak tak, pokud připravíš a podáš správný lék, všichni se uzdraví a slníš úkol.


#9

tak to je divny, zvolil sem v knize ze je to otrava jidlem nebo vody, umichal sam lek… podal sem ho tomu vezni a ten se uzdravil, ale ve vesnici sem lek mohl podat jen chlapkoj v krame a babe, ktere sem pohrbil manzela. ostatni mel lecit ten mnich s tou jeho pomocnici… ted mam v ukolu ze mam pockat jestli lek zabere…


#10

Lék mrchojedy - ach jo, jde skutečně o otravu vody. Koníce se objeví, až se ukončí tento úkol. K ukončení je potřeba najít (Jméno si nepamatuji) človíčka co nás vpustil k zajatci. Ten nás informuje že se všichni uzdravili. Potom stačí 1-2 počkat a promluvit si pacholkem (ten co má hřebčín - jmeno si nepamatuji ale jako jeden z mála se nenakazil). Mšla by tam být možnost zakoupení koní - občas tam chybí Jenda - stačí si pak jen hrát s časem a počkat si, kdy onen pacholek vyvádí koně ze stájí - potom už je vše jak má být.