Mrtvej Kůň Jenda

Dohrál jsem bitvu v přibyslavicích a mezi tím mi na Talberku zdechnul kůň Jenda , je super ,ale mrtvej, čekám už 20 dní zda se nezvedne a nic dokonce jsem ho chodil k vjezdu na hrad navštěvovat ležel tam chudáček zkroucenej a pak zmizel v inventáři je stále ,ale život a stamina 0. Víte někdo jak dlouho to trvá než obživne a jestli vůbec? Když koupím nového tak tohodle můžu dát protihodnotou za 600. Díky

1 Like

Páni, tak to jsi asi první hráč, kterému se povedlo přivést svého koně na pravdu boží. :slightly_smiling_face:

To tedy, vždyť je nesmrtelný…
Muj koník, když ho srazili lapkové při boji, obživl max. do cca 2min…

Taky se mi ho při lovu podařilo omylem střelit šípem do hlavy ze sedla :laughing: až chudák lehl, ale za pár minut byl jako čiperka.
Takže to vypadá na bug, možná bych ho zkusil prodat jako protihodnotu, třeba se pak respawne u handlíře a půjde koupit znovu, ale já jsem přešel ze Šedivky rovnou na Jendu, takže netuším, jestli jde jeden kůň kupit 2x

Tak jsem si musel koupit nového ,Jendu jsem nechal na Neuhofu a uvidím jestli se tam objeví zase v nabídce.

Také se mi to stalo. Už se nezvednul, i když jsem prosil a přemlouval. Pomohl prodej a poté nová koupě u handlíře.

Že by mě kůň zemřel, to se mi ještě nestalo, ale přihodilo se mi to, že se z něj stal chromajzl (speed - 1).
Napral jsem to totiž s ním v plné rychlosti do imaginárních hranic herního světa, já při tom spadnul z koně a kůň dobrzdil o kousek dál, kde už jsem si pro něj nemohl dojít. Po přivolání zapískáním měl konstantní rychlost 1.