Najdi faráře Šimona + pastýř

Mám aktuální verzi a bug tam pořád je, s vesničanem v Rovné nelze promluvit (Pastýř splněn) a rodiče dívky jsou také neaktivní.

Dovolte mi upravit svůj koment, a přidat jiný způsob jak toto vyřešit:

Jsou dva postraní úkoly - první je najít SKALICKÉHO faráře - a nikoliv - Šimona. Takže sklaický farář se nachází v Sázavě.
Jde s ním mluvit, pokud před tímto nepůjdete zachránit Šimona. Ten slouží pro jiný úkol - i když mě se ho nepodařilo rozvázat, přesto jsem zachránil všechny nemocné v Sázavě.

Takže - jedeme nejprve do Rovné, tam pokecáme s přeživším, dozvíme se, že něco o Šimonovi - a tak jedeme tam, kam nás hra vede - tzn. na statek. Po prokecu s místní ženou, zjistíme, kde se nachází onen kříž. Ale ke kříži nejedeme !!! Jen si zapamatujeme lokaci, kde se nachází - lze snadno nalézt. Vracíme se do Sázavy - zde najdeme skalického faráře a splníme úkol. Oznámíme přeživšímu - hra nám napíše že jsme nenalezli Šimona - a objeví se jako nesplněn - nic si z toho nedělejte - ve statistice se tento neúspěšně splněný úkol vůbec neobjeví.

A teď pomoc v sázavském klášteře, po prokecu s Johankou a místním kněžím, mastičkářem (už nevím jak se jmenuje) jdeme pomáhat zraněným. Objevíme onoho zraněného, o kterém Johanka prohlásí, že má strach aby to nebyla otrava, a vzpomene si na Šimona.
A opět bude aktivní onen přeživší v Rovné - s tím jak tu píšete nic Vám nepocí - nelze s ním již mluvit. To samé s ženou na statku.
Ale my si pamatujeme kde má onen kříž být - takže šup k němu směr proti proudu toku říčky a zleva u skály najdeme 2 pobudy a Šimona. Já neměl jinou možnost než je zabít, tím pak jde se Šimonem mluvit. Ale už není nabídka aby šel do Rocvné pouze o nemoci.Prozradí Vám, že je nutné podat Pelyňkovici. To je vše.

(Poznámka: Je možné se na pátrání po Šimonovi úplně vykašlat, jít přímo do Rovné a pak zpět do Sázavy. Pozor na charisma a výřečnost - ukecáte mnicha, úkol hotov. Nebo vůbec do Rovné nemusíte i tak by mělo jít nalézt sklacikýho faráře a splnit úkol.
A pak Šimon - by měl být v pohodě).

Ahojte, mám takový problém, že mi tento úkol zmizel - nejspíš jsem prošvihla časovou dotaci na úkol. Každopádně jsem Šimona i tak našla, ale nemám možnost s ním vůbec mluvit. Stejně tak jsem v Sázavě ukecala myslím skalického faráře, aby se vrátil (3x!), nechal se uplatit a jednou ukecat a vždy tvrdil, že se již vydává na cestu do Rovné, ale pak ho zase potkám ve městě… :frowning: tak mě zajímá, jak zajistit, aby se do Rovné vrátili lidé. Máte s tím někdo zkušenost nebo nějaký nápad? Díky moc.

Hru jsem dohrál až do konce 2x a do Rovné žádní noví obyvatelé nikdy nepřišli (bydlí tam jen jeden chlápek).

Mám stejný problém. Ukecal jsem skalického faráře, podplatil ho několikrát a furt se nikam nehrne. V prvním hraní jsem byl za Šimonem a tuším, že se také nikam nehrnul.