Napište svůj vlastní krátký příběh pro Kingdom Come: Deliverance!

Jasny, spis by mi i v ramci ty hlasovaci casti prislo ferovejsi, kdyby se braly v potaz jen hlasy tech, co byli registrovani uz pred zacatkem souteze, protoze by se tim zabranilo degradaci cely souteze na to, kdo ted sezene vic kamosu.

1 Like

@veronicared

1 Like

Me se libi povidka od @Crimsomniac, ale samozrejme vsechny jsou super!

@Pitkon Nádherný příběh

1 Like

@Mattous bestt !!:slight_smile:

@metjuvecek

Co se bude líbit nám (vývojářům) se nemusí vždy líbit komunitě. Dvě ceny mě přijdou spravedlivé…
btw. Proč to to páže udělalo?! Protože ho prostě nemělo ráno?!

1 Like

Jde o jeho místo, plus z dřívějška po něm něco chtěl a on mu nepomohl a tak trochu to byl prsotě blázen:-D jak už to tak ve světě bývá. původně jsem chtěl dát že nebyla otrávená ale měla mor jen se mi blbě dohledávali byliny které tehdy rostli a způsobovali nekrózu kůže nebo moru podobné symptomy. příběh jsem asi 3krát překopal kvůli nedostatečným zdrojům informací.

s nedostatečným zdrojem informací máme zkušenosti :wink:
Jed byl/je zbraní ženy. Trochu mě mrzelo, že nebyl vysvětlený motiv, ale povídka se moc líbila!

Myslím, že tvůj příběh si pár lidí z Warhorse přečte. Především popisek o Siru Danovi z Vavroně :smiley:

@metjuvecek

:smiley: doufám že mě kvůli tomu neodbaronují…

1 Like

Za mě Haxor 28. Líbí se mi styl jazyka a má dobře popsané zbraně.

@metjuvecek :slightly_smiling: ale všechny příběhy měly něco do sebe :slightly_smiling:

Udělal jsem z příběhů epub do čtečky :slightly_smiling:
(je potřeba změnit příponu z txt na epub)

pribeh.txt (39.1 KB)

5 Likes

Tenhle způsob hodnocené se mi nezdá příliš objektivní, teď je mi docela líto že jsem vynaložil čas a energii abych tu povídku napsal.

7 Likes

Já jsem všechny příběhy četl, ale hlasovat nebudu, jelikož jsem sám jedním z autorů. Některé jsou hrozné, jiné naopak skvělé a autoři/rky by se možná měli dát na psaní:) Ale systém hlasování, kdo pozve více penisáků na hlasování je vždycky a jedině o tom, kdo sem pozve více “ocasů”. Nejhorší systém. Podle mě měli hlasovat ti, co už zde byli registrováni před soutěží, ne teď. Mohl bych klidně napsat všem přátelům na FB, aby sem přiletěli a proklikali mě až k té ceně. Ale osobně sám budu vědět, že je to cena o ničem a nevypovídá to o kvalitě mé povídky:) Nechcete to ještě změnit a umožnit hlasovat pouze těm, co byli registrovaní předtím? Není nás málo, ne?:slight_smile:

P.S: Přečíst všechny povídky zabere cca 2 hodiny, doporučuji. Možná by mnozí “jednopříspěvkoví” hlasující hlasovali zcela jinak.

4 Likes

@VeronicaRed

1 Like

Ahoj,
jak to vidim ja celou tuhle situaci s hlasovanim? Asi tak, nejsme velka zeme jako treba usa kde se najde komunita o XXXX clenech snad na vsechno a tudiz tady nikdy nemuze bejt vlakno kde bude 100 komentu lidi ktery tu sou zaregistrovany od ty doby co maj hru. Vec druha proc bys mazal hlasy penisaku a ocasu? Zijes v internetove demokracii ne, tudiz kazdej si muze delat co chce (pokud neporusuje pravidla) a zaroven jak prispejes k propagaci tyhle hry ze tu uvalis tohle vyrazovaci pravidlo? Diky tomule se sem dostalo spousty lidi ktery o ty hre (treba) ani nevedeli a ted si o ty hre reknou: Hele ceska hra a maj tam takovyhle veci nemuselo by to bejt spatny. A treba si ji koupi. Tudiz bych to nechal tak jak to je a spis bych ty kamarady pozval (a nenutil jim nutne hlasovat pro moji povidku) a snazil bych se to srit aby o tom vedelo vic lidi a budoval bych tu komunitu aby priste uz tech lidi tady bylo vic(reseni problemu viz vyse). A hlavne porad nebrecte a nefnukejte nad tim jak jste z toho zklamany a ze ste vedeli ze to tak dopadne a ze to psani bylo tezky a stresujici nikdo vas do toho nenutil delali jste to ve svem volnem case a proto ze jste to chteli nebo snad vam za zady stoji scenaristicka mafie a zdima z vas 10 scenaru za den? Nevim jak to mate vy ale veci co me ve volnym case stresujou nebavi a nezivi me nedelam :)sunglasses: Ja si to psani uzil sedel sem s kamaradama v hospode na pivu a dali sme to nejak do kupy, chyby tam jsou protze kdyby tam nebyly nepisu ten scenar v hospode ale ve warhorse studiu :smiley: tot vse k tomuto tematu. Dal uz bych chtel jen poprosit aby vyvojari neupousteli od takovychto projektu protoze tohle se mi hodne libi a doufam ze nam bude dana dalsi sance o vlastni fan-tvorbu.
Vetsina povidek je kvalitnich a je z ceho vybirat! :slightly_smiling: Hodně štěstí všem autorum.

Haxore, Haxore. Nevím teda… asi sto lidí, sto chutí a k tomu sto pomyslných pravidel, jak tak koukám. Ono totiž jde o to, že si člověk může sám zajistit výhru pouhým krátkým časem, stráveným u vytváření emailu a profilu tady. Tudíž jde nějaká reklama do hnoje a tudíž jde i samotná práce každého jednotlivce taky tam. Teda, pokud to byl jednotlivec, jak tak čtu :smiley: Ale dobře. Za práci palec hóre, jak se říká. Každopádně máš pravdu ohledně demokracie. Ta funguje všude stejně :smiley: Fuck the system :smiley: Jecht! Ať vyhraje ten, kdo chce…

1 Like