Napište svůj vlastní krátký příběh pro Kingdom Come: Deliverance!

@metjuvecek Parádička

@haxor28 perfektnî

@haxor28 super

Takže klasika: pošlete povídky, vyberte si mezi sebou tu nejlepší (rozuměj autora, co sem dovalí co nejvíc kámošů), my mu dáme cenu a finito cause we dont really give a fuck. Jinak můj hlas má @Zekoush

3 Likes

Bohuzel musim souhlasit. Je to trochu zklamani. Nemyslim si ze to nekdo bude vsecho cist, proste jen premluvi kamarady at mu daji hlas. Doufal jsem ze to vyhlasi nekdo z tymu Warhorse. Muj hlas ma @roman88

3 Likes

@max256 Krásný příběh :slightly_smiling:

Ta forma “kdo má nejvíc lajků” mi taky nepřijde úplně šťastně zvolená. Snad se to nezvrhne v soutěž typu “fotka nejkrásnějšího miminka”. Možná by nebylo špatný aspoň odfiltrovat lidi, který se sem registrovali teprve teď a zjevně jen proto, že je o to poprosil jeden z autorů, načež sem napsali jen něco jako “jo fakt dobrý, nejlepší příběh co jsem kdy četl. I love it.”… Jinak až na zbytečně přehnaně arogantní tón hlavního hrdiny, se mi asi nejvíc líbí @Zekoush

tisíceré díky :slight_smile: !!!

No jó !:smiley:
Zkouknul jsem lidi co hlasovali a tohle je seznam lidí, kteří se do fóra připojily přibližně včera a jejich hlas je zatím jejich jediný post:
@Smally , @pytlak , @Krupim , @Nomecry , @Luc , @Brambora , @pavelnemec , @Pop , @Laita , @Milan2323 .

(Zmínit jich můžu jen deset tak zbytek přidám do Reply)
Skoro všichni hlasující.

Takže tyhle lidi se sem na fórum přihlásili, většinou, shodou okolností před 12 - 13 hodinami, zorientovali se, zjistili o soutěži, přečetli všechny příběhy a zvolili vítěze :smiley: Určitě. Asi bych se ani moc nedivil, kdyby jich pár měl stejnou IP adresu :D.

1 Like

@Shotky , @el.sollis23 , @Darsian , @soukal97 , @Argetlam158 .

@metjuvecek Tento autor je můj kamarád a když mi řekl že psal článek u této hrozně známé hry, s radostí jsem se sem zaregistroval a rád ho podpořím :slight_smile:

ach ten pravopis :smiley:

2 Likes

Asi tak :smiley: Navíc hlasují všichni pro stejnou povídku, která je, mimojiné, plná pravopisných chyb :smile:

Tak to mě tedy velice moc mrzí…že hlasují zrovna pro mou povídku…každý má svou šanci chlape :slight_smile:

Lol podle toho jak to vypadá je teď jedno kdo napsal jakou povídku. je to jen o tom kdo má více kamarádů…
Organizátoři styďte se.

Upřímně taky mě celkem zamrzelo, že se výherce vybírá stylem hlasování… Sama jsem nad příběhem strávila spoustu hodin, jednak kvůli samotnému vymyšlení zápletky a jednak kvůli tomu, abych si dala co největší pozor na pravopisné chyby. Myslím, že nejsem jediná co očekávala, že vybírat povídku budou organizátoři.
Hlasování se prostě k tomuhle stylu soutěže nehodí. Není to totiž o tom, jaký má kdo spisovatelský talent a cit, ale o tom, kolik má kdo kontaktů.

8 Likes

Mě tento styl hlasování taky zklamal… Poslal jsem svou povídku kamarádovi, ta se mu sice líbit může, může mi dát hlas, ale objektivní to pravděpodobně nebude ;). Pochybuju, že někdo četl všech 46 příběhů a přiklonil bych se taky k možnosti hodnocení porotou.

1 Like

@VeronicaRed dobrej příběh :slight_smile: líbí se mi :slight_smile:

1 Like

Pro všechny zklamané.
Kromě komunity budou udělovat cenu za nejlepší příběh i vývojáři.

Podívejte se do hlavičky vlákna, všechno je tam vysvětlené.

1 Like

Jeden z problémov je tiež, že skutočne málokto prečíta všetky príbehy, a ak aj, tak sotva ich udrží v pamäti na porovnanie, obzvlášť, keď sú si vďaka rovnakému úvodu všetky viac-menej podobné. Preto, ak sa aj objaví nejaký nestranný čitateľ, je pravdepodobné, že sa zameria iba na tie, ktoré sa oplatí čítať. A na to nie je žiadne iné merítko ako predchádzajúce hlasy, ktoré sem nahádzali kamaráti autorov. A tým sa celá situácia iba prehĺbi.