Nejde nainstalovat-stahnout

dobry den …navim co delam spatne ale hru mi porad blokuje firewall …I kdyz ho vypnu tak nic …proste se to nezacne stahovat nevim kde je chyba prosim poradte

Ahoj,
Můžu poprosit o přesnější informace?

  1. Popis kroků které vedou k problému
  2. jakou hlášku launcher přesně hází
  3. přiložit log soubor. Ten se dá najít zde: c:\Users"username"\AppData\Local\Temp\GameLauncher\ GameLauncher_“20160323_131251_2507”.log

username - název profilu, který používáš
číslo logu bude také jiné.

Počítej s tím, ale že přes víkend to asi nevyřešíme.
V pondělí to předám našemu launcher expertovi, který si s tím už poradí.

Tip naslepo: zkontroluj jestli je na disku dost místa a jestli má vhodná přístupová práva.

mista na d mam dost…nevim jak overit pristupova prava…unable to download required files.please check internet connection…

GameLauncher_20160730_170529_2485107.log (4.8 KB)

tak poradi mi nekdo?

Zrovna nad tím laborujeme.

Ale je to nějaké divné.
Ještě je možné že bys mohl mít zapnutý firewall na routeru/wifi (jestli nějaký máš)

Když se na router připojíš (tipicky mývá IP adresu 192.168.1.1 nebo 192.168.2.1. nebo by se taky mohla dát najít v dokumentaci zařízení nebo na spodní straně krabičky, za předpokladu že jí nikdo neměnil.) tak by tam někde mělo být nastavení firewall.

Ke změne nastavení je potřeba se přihlásit do webového rozhraní (na danné IP adrese) opět, typicky to bývá username: admin a heslo: admin. Ale zase by se to mělo dát najít v dokumentaci nebo na spodní straně zařízení.

router ma moje landlady v pokoji nemam se k nemu jak dostat-ziju v anglii…

192.168.0.9

na webove rozhrani se nedostanu…virgin-muj poskytovatel internetu mi to neumoznuje…bohuzel budu muset pozadat o vraceni penez

ještě poslední test.

skuz pingnout adresu: r6j3q5x3.map2.ssl.hwcdn.net

Jestliže ti to nevrátí odezvu, tak je problém u providera/v routeru. Když to půjde tak je problém u nás.

Ještě chvilku strpení.
Zkus otevřít tuhle stránku: https://r6j3q5x3.map2.ssl.hwcdn.net/

A pošli co ti to píše. (mělo by ti to házet Unauthorized error)

This server could not verify that you are authorized to access the document you requested…jj presne todle to pise

promiň, zapomněl jsem zmínit, můžeš to zkusit v Internet Expolreru?
Používáme v launcheru stejný komponent jako má IE, takže otevření v jiném prohlížeči nám nepomůže.

omlouvam se byl jsem v praci…zkousel jsem to otevrit v opere a vysledek je stejny

V pořádku, my jsme tu naopak už končili pracovní den.

Potřebujeme ale, abys to zkusil v Internet Exploreru.

v explorer je to stejne…unauthorized