Nejde nasednout na koně

Zdravím, mám problém. Když jsem přetížen, a stačí jen o 0,5 libry, nemohu nasednout na koně. Přitom kůň má nosnost 401 a je zatížen jen asi na 50.
Když přivolám koně a chci na něj nasednout (tlačítko “X”), nenasednu, jen se napíše hláška: “@dlg_horse_cannotMount” a to je vše. Jakmile přestanu být přetížen, mohu zase nasednout.
Přitom dříve jsem mohl klidně nasednout na koně, ikdyž jsem byl přetížen. Jak jinak se dají předměty přesunout na koně, když na něj nenasednu?
Tohle se začalo dít, jakmile jsem začal plnit úkol “Trestající kámen” od chvíle, kdy jsem získal tu satanskou lebku…

Hláška zobrazující prážných string (@) ukazuje na nějak zmodované *.xml lokalizační soubory.
Nemožnost nasednout na koně je oprava featury, více zméněna v patch notes.

Děkuji za info. Mám tam mody na zobrazení mířidla při lukostřelbě a perkoholika.
Co mám tedy dělat?

Nepoužívat mody, které jsou určené pro jinou verzi hry.

Žádné mody jsem nikdy nepoužil, a na koně pokud jsem přetížený taky po včerejší aktualizaci nenasednu, přesunu na koně co unese, to nejlevnější zahodím, a jedu dál, spíš mě to přijde konečně realistické, bylo poměrně legrační, když kůň nesl 500 kg., já dalších 5 tun na zádech, a krásně se projíždět po krajině.

je to kvůli nové aktualizaci