Nové DLC - Ptáček

Klidně jo, ale předtím si odlož drahé a vzácné věci do truhly, minimálně peníze :smiley:

Tak to určitě udělám, nechtěl bych přijít o 20.000 grošíků.

Tohle je bug. Budeme ho opravovat v brzkém hotfixu

Já přišel o 197 000 :smiley: Ale save jsem naštěstí měl, takže jsem přišel jen o 2 hodiny času :smiley:

A umíš si představit jak sebou po kapsách nosíš 197.000 kovových koleček :rofl: ?

Myslím, že by hře prospělo, kdyby i peníze měly svoji hmotnost a započítávaly se do celkové zátěže.

Taktiež sa mi u pána Ptáčka neukazuje nová aktivita. Poslednou bol turnaj. Dokonca mi hra neponúkla ani kvest ohľadom Bernardovho príbuzného, ktorý so svojou tlupou plieni Hanušove dŕžavy.

1)mně nejde obchodovat s šarlatánem, když dám obchodovat tak se to zavře jako bych ukončil obchod …
2)a po videoscéně kde je hanuš naštvanej na ptáčka kvůli řezníkovi mi svítí nový quest na šarlatánovi ale ten mi nic nepoví, jen trénink nebo nefunkční obchod …
3)o turnaji mi vylezlo info po koupi datadisku, ale ptáček mi o něm nic neřekl a nic s turnajem ve hře nemám(?)

PC

Ahoj, taky mám mi na šarlatána ukazuje hvězda nový quest, ale v rozhovoru mohu jen koupit recept na nápoj neodolatelnosti. Tak jsem ho koupil, uvařil a předal Ptáčkovi a najednou WTF ?! konec ?! Je to dlc nějaké krátké, dohrál jsem to za cca 3 hodiny i s turnajem /včetně zabití černého petra/ /peníze ani vybavení mi nezmizelo/ a turnajem v kostkách u banditů. Nebo jsem snad něco vynechal???
Další turnaj se ne a ne spustit. Čekal jsem asi 3 týdny herního času a stále nic.

PC

:smiley: :smiley: …neee, člověk by to furt musel chodit někam ukládat…v čem přesně by to podle tebe prospělo?

No že by tím hra byla realističtější. Vždyť ty mince ve skutečnosti taky něco vážily, ne? A tahat jich sebou desetitisíce až statisíce je fakt divný.

Je vidět, že Warhorse nezklamali a spadli s tímto DLC do totální žumpy. Už první DLC jsem moc nechápal a za 10 euro si stavět vesnici, která je k ničemu a navíc je to děsná nuda, ale budiž …

Toto DLC už má sice nějakej příběh, je i celkem vtipné, ale ta herní doba? Vážně? A výmluvy na bug jsou mimo mísu, je to samozřejmě trapnost první kategorie to vypustit do světa s takovým bugem a to i tak se zpožděním , ale už vidím až po opravě bugu stoupne hední doba z dvou hodin na deset a víc. To je nesmysl . To DLC je prostě krátké a kromě pěkného příběhu nepřináší do hry absolutně nic nového …
Vím , že se to nedá moc srovnávat, ale WH si měli vzít příklad z jistého nejmenovaného Polského studia a kouknout se jak se to má dělat, protože tohle je průser …

To jo, ale to bychom se mohli bavit o x věcech, které tam nejsou úplně reálné…Pořád je to hra :slight_smile:

Zdravim. Mel bych dotaz, dneska jsem si asi pred trema hodinama koupil na ps4 DLC Jan Ptacek. Jsem bud ja mimo, nebo vyvojari??? Dosel jsem do faze ukolu kdy radim Ptackovi s poezii…to pro me po hodine zmen pri opakovani stale konci tim, ze Ptacek rekne ze na Karolinu kasle a jede zpatky kempit za Neuhof. To je vtip? Za me tedy velke zklamani. Mel jsem v planu byt vernym hracem budoucich her od Warhorse, ted uz si z principu nekoupim nic. Nejste schopni vydat hru bez chyb? DLC na dve hodiny s bezcennym koncem.

Myslim ze vetsina hracu to DLC odsoudi proto ze to spatne hrali. Spravne se to ma dohrat tak ze tu holku zbalite a poradne si uzijete. (coz ma pak jeste zabavnou dohru s nastvanym otcem) A myslim ze vetsina lidi nevyuzije qest se sarlatanem kteruy nam zas zada ukol/y
Ja se u toho narame bavil asi 6h. mozna vic

1 Like

Moment, ja som teraz zmatany. Hral som to sice dost davno, mozno je to aj tym. Ta cast v tom tabore kde sa hraju kocky, co tam mam vysetrit, ze kto zabil nejakeho typka … to nebolo z tohoto DLC o Ptackovi??? Co si pamatam tak to nebolo vobec kratke. Urcite to nekoncilo tam pod tym oknom pri kostole.

1 Like

Zdravím po čase jsem se vrátil k KDC abych dohrál nějaký questy a dlc. U dlc s ptáčkem mám nějakou divnou chybu. Základní hru mám dohranou - Ptáček je v táboře za Neuhofem. DLC jsem rozehrál, získal ten jeho šperk a když jsem mu ho přijel vrátit, tak jen odpověděl dík a že ho dá nějaký týpce a čus. Nemělo by to pokračovat abych je tej týpce dal já s nějakým dopisem?