Nové DLC - Ptáček

Zdar,

zajímalo by mě, jak nebo kde mám to nové DLC začít? Hru mám projetou (resp. uloženou před koncem, kde si promluvím s Ptáčkem a vyrazíme na cestu - konec), ale nikde žádný nový quest nebo ukazatel…

Ptášek by měl být v kempu kousek od neuhoffu. Já mám například problém, že tam Ptáček vůbec není(PS4). Takže doufám, že jsem nevyhodil prachy jen tak.

No tam je, ale nedá mi žádný nový quest…Můžu u něj akorát ukončit hru.

Dobrý den,

můžete mi prosím poslat uloženou pozici, kde lze problém zreprodukovat? Podíváme se na to.

Děkujeme,

QA Team
Warhorse studios s.r.o.

Mám stejný problém, ale turnaj se mi podařilo rozchodit tak že jsem zašel za kovářem v Samopších. Ale jinak ho mám taky v kempu a chci mluvit pouze o konci hry.

Zdravím, poslat uloženou pozici půjde těžko, protože hraju na Xboxu…

Přesně, turnaj není problém…ale Ptáček a jeho nové questy ano.

Můžete DLC odinstalovat a zase nainstalovat?
Děkujeme.

Trochu to shrneme:

  • koupil jste si DLC
  • DLC je aktivované -> po načtění hry vám vyskočí obrazovka s informacemi so DLC (viz obrázek dole)
  • Když Ptáček dojede do tábora za Neuhoffem, zobrazí se vám objective v Epilogu o Ptačkových milostných dobrodružstvích?

Zdravím,

Mám stejný problém, ale na ps4, po nainstalovani nového DLC se mi po načtení hry zobrazí pouze info o turnaji ale info o příběhu ne. Ve hře jsem také na konci a Ptáček se pouze přesunul z tábora do Rataji, ale mluvit sním nelze. Jakým způsobem kdyžtak na ps4 preinstalovat DLC?
Díky

Ano na obrazovce se mi objevil následující text, a v epilogu mám záznam o jeho milostné aféře.
Jak jsem již psal, celá jeho kohorta je přítomná, ale nelze s nimi hovořit a pan Ptáček je jaksi nezvěstný.

Tak vy tam máte trochu jiný problém než @Zdenometal

Zkuste nejdřív počkat den dva, třeba do noci.
Jestliže to nepomůže zkuste se podívat:

  • do Ratajských lázní během dne
  • do Pirštejna, chodí tám spát a sedávat k hodovnímu stolu
  • Obou Ratajských hospod, kam také chodí přes den vysedávat

Řekl bych že buď bude na cestě mezi táborem a Ratajemi nebo na cestě do/z lázní

Zdravim.

Volám sa Miro Kocúr, som bývalý developer a občas robím Betatesting.

Väčšina ľudí vezme záverečný save z hry ktorý je tesne pred ukončením Epilógu. (môže to byť save z velmi starej verzie).

Pred vstupom na Vraník hra varuje že dôjde k zmene v hre a nebude sa dať dokončiť niektoré kvesty. Hráči na tento fakt v poslednej fáze hry zabúdajú.

Pri From the Ashes bol pre väčšina hráčov hľadala Sira Divisša v Talmbergu, hoci bol v Ratajích na hrade za zavretými dverami kde sa už nedal nájsť.

Odporučil by som nasledovné:

  1. Pridajte možnosť do úvodného menu “Začať novú hru+”.
    Tam bude podmenu ktoré umožní vybrať DLC, či už From the Ashes, Capona, alebo iné ešte nevydané DLC.
  2. Hráč dostane stredne kvalitný gear a priemerné staty.
  3. Zvolené menu vás hodí v časovej línii kvestov do fázy kedy DLC začína.
    Pre From the Ashes to bude okamžite po dobití Pribyslavíc, pre Capona zatiaľ neviem (až nahrám DLC dám vedieť).
  4. Tento mod bude pristupný len hráčom čo dohrali hlavnú hru.
    Na tento účel sa teoreticky dá použiť aj vami pripravený save hry. Na jednej strane tým vyriešite problémy kompoatibility starých a nových savov, na druhej strane to pomôže hráčom prejsť content.

Mozno by som odporucil aj automaticky start questu (tj zaznam v quest logu s indikatorom na mape).

Dúfam že to pomôže

Koupil - ano
DLC je aktivní - ano
info o DLC - ne (zobrazila se mi pouze obrazovka s infem o turnaji)
Ptáček za Neuhoffem - je tam, můžu s ním mluvit, ale pouze o ukončení celé hry/příběhu (jsi nebo nejsi připraven, zeptat se na pár věcí…) - o Ptáčkových milostných dobrodružstvích ani slovo :frowning:

No to vypadá že DLC není vůbec aktivní. Jste si jistý že ho máte staženě a nainstalované?
Možná nějaký restart nebo přeinstalovat DLC by mohlo pomoct.

Ano, včera jsem ho instaloval. Součástí DLC je rytířský turnaj, ten jsem hrál…Nebo se pletu?

Zkusím případně přeinstalovat…zatím díky :slight_smile:

To právě není.
Turnaj je v patchi 1.7, takže to dostane každý.
Zatímco druhé DLC jsou čistě jenom questy s Ptáčkem

1 Like

Přeinstalování pomohlo, vše běží jak má :slight_smile:

Ale objevil jsem nemilý bug: po dokončení turnaje (zkoušeno 2x) mi z inventáře zmizí všechny peníze a cca polovina zbroje a zbraní…

Ahoj, nevíte jestli je nějak více rozvinut příběh kovářova syna v patchi nebo nelze ohledně jeho syna nic zjistil? Jinak DLC je hezky zpracované se super atmosférou, ale nedosahuje deklarované délky 10 až 15 hodin. Ještě bych se chtěl zeptat zda vám funguje úkol u šarlatána já mám pouze možnost koupit lektvar a nic jiného.

Tak to abych radši ten turnaj nehrál co?