Nový patch 1.7, kedy?


#1

Zdravím, nemáte niekto prosím informácie kedy plánuje vydať WH nový patch a opraviť aspoň polovicu vecí čo nefungujú po update na 1.6.?
Písal som na support už pred týždňom, žial bez odpovede…


#2

Můžu se zeptat co ti nefunguje? Mě konečně zase vše funguje :smiley:


#3

Nefunguje mi hlavne mechanizmus opotrebovania a znečistenia zbroje a oblečenia (veľa ľudí tu na fóre o tom písalo). Druhá vec sú pop-up textúry ktoré sa loadujú snáď 10 sekúnd, Rataje sú na toto úplne peklo.
U mňa patch 1.5 fungoval bezchybne, dokonca aj čo sa týka optimalizácie takže ma update na 1.6 vôbec nepotešil. Inak na akej platforme hráš pre porovnanie? Ja steam PC verzia :slight_smile:


#4

Já také a aktuálně nemám problém. Textury pokud už doskakují, tak jsou načteny do 2 vteřin max. A to nemám nějak extra silný stroj. Mám i5, 16GB ram a 1060 6GB k tomu klasickej disk.


#5

Zaujímavé, mám to isté s i7 a mne nečítajú hlavy v Ratajach strašne dlho.


#6

Každému z vás asi zpomaluje hru nějaký sajrajt v mašině. A kolikrát ani běžný program na pročištění vám nepomůže.


#7

Mne nemá čo spomaľovať. Mám ho nový.


#8

Nezdá sa mi že by to malo súvis s konfiguráciou, nakoľko pred 1.6 u mňa fungovalo všetko na 100%.
Sajrajt veru nemám, ASC robí čistenie a údržbu každý deň a v správca spúšťania hlási vždy len procesy nevyhnutné na chod systému. FPS mám rovnaké ako pri 1.5, len tie textúry…

Odpoveď zo supportu WH:

"Dobrý den,

o problému víme a pracujeme na něm.

Děkujeme za zprávu,"


#9

Ajtakrajta - takže čekat na další patch. A po něm se zase objeví nějaké nové kiksy…
Mě to přijde jako nekonečný příběh.


#10

Mne práveže nezobrazuje hlavy už od 1.43, hoci iní sa tiež vyjadrili, že im to predtým lepšie šlo. No mne minimálne a maximálne detaily nijako to načítanie neovplyvňuju, nie je to rýchlejšie, akurát kvalita je iná.


#11

Měl bych nějaké drobnosti, ani to nestojí za to, ale jen pro úplnost.

  1. Pokud se něco sundá z vybavení koně a hráč má na prvním místě v inventáři knihu, kniha se otevře.
  2. Pokud u čtení knihy sedím, při listování zase sám od sebe vstanu.
  3. Pokud se zeptám mlynáře na možnost prodeje kradeného zboží, ale žádné u sebe nemám, prohledá mě strážný, - to je v pořádku, ale zároveň mi “zabaví” neexistující kradené věci a vynadá mi.
  4. U koňských závodů do poslední chvíle netuším, kam mám jet. Dozvím se to až v okamžiku, kdy je závod v plném proudu a jezdci mi ujíždějí. Jak jsem to vlastně vyhrál, sám netuším. Chtělo by to mít možnost, si trasu zajet pokusně předem.
  5. Zrušil bych nemožnost fast travel v případě přetížení, je otravné pořád předělávat věci na koně a pak zase zpět.
  6. Přidal bych tlačítko, kterým bych obsah koňského inventáře překlopil do vlastního invu celý, ne po jednom kusu.
  7. Přidal bych, aby se věci v inventáři defaultně rovnaly podle toho, co mám nasazeno, je to nejpoužívanější volba.
  8. Přidal bych do lesa u Přibyslavic nějakého obchodníka, co já vím, třeba poustevníka co si přivydělává prodejem věcí, může mít kontakty i na lapky. Je to všude hodně daleko a musím neustále cestovat do Ledečka a zpět, protože na Talmberku není kovář.
  9. Při braní věcí z koně, bych jako default nastavení dal maximální počet věcí. Takhle musím pořád hýbat s posuvníkem.

A abych jen nehejtoval, quest chátra - druhý tábor, velmi krásné místo, úplná romantika.


#12

Keď mám otvorenú jednu knihu a zvolím druhú, vstanem.


#13

Jen reaguji na poznámku, že v Talmberku není kovář. Je tam právě u cesty na Rovnou v kamenolomu.


#14

Tak mě mimo dalších podobných blbostí (poněvadž jsem to kvůli DLC začal hrát znovu), před bitvou o Talmberk pořád spí Bernard, a nejde se ho zeptat na úkoly, už spí 5 dní, pořád u něho stojím, jen se o hodinu či 2 posunu v čase, a pořád spí, možná je tak strašně unavený. A ten zásobovač co chtěl maso pro armádu, ho chce pořád, už jsem mu donesl krávy z celé mapy, ovce, psi, prasata, po lese kde co zastřelím, zkoušel jsem zastřelit i koně, ale to jdou jen někteří, lov mě to z levelu 6 hodilo krásně na 20, a nakonec mě to hodilo nesplněný úkol, škoda že nejde donést i lidské maso.:slight_smile:


#15

K tomu závodu, já ho jel a trošku jsem se sekl, a už měl velkou ztrátu, tak jsem dal nahrát poslední pozici, a když se hra nahrála, tak mě to napsalo, že jsem závod vyhrál, že ostatní se k závodu nedostavili. Hrál jsem to od prvního dne vydání 2x po patch 1,4 a mimo válejících se halaparten, a pár maličkostí jsem nenarazil na problém, jo jednou jsem se před vydáním 1,4 zarazil na Vraníku. Teď to díky DLC hraji po třetí, a je tam těch chyb nějak víc.