Nový Patch nic nespravuje

Tak se mi na PS4 stáhl nový patch 1.2.5 (resp. 1.4), těšil jsem se že opraví zabugované questy.
Momentálně mám zadané 2 questy, které nejdou kvůli chybě dokončit (a určitě bych napočítal víc, u kterých zase nešla dokončit jedna z variant), ten se slavíkama dokonce člověka nutí natvrdo vypnout hru. A samozřejmě nebyl opravený ani jeden z nich :slight_smile:
Tak bych se tedy rád zeptal, co přesně jste v patchi opravovali, když ne questy ?

Je třeba vyčkat na patch 1.3 - slibovali ho dodělat ještě tenhle týden, ale zatím to moc nevypadá…A než se ti dostane na PS4, to si asi ještě počkáš :slight_smile:

1 Like

Jen pro doplnění, change log patch 1.2.5.

Hotfix – Version 1.2.5 (upcoming)

Fix for R2 button being non-responsive in combat
Fix for issues in quests with Hans Capon
Fix for quest Ginger in a Pickle

and few fixes in
A Rock and a Hard Place
Pestilence
Night Raid

@WH_janrucker máš nějakou informaci o tom kdy by mohl být patch 1.3 dostupný na PC (klidně si stáhnu i nějakou beta verzi a poskytnu feedback)? Mám hlavní questovou linii zaseklou tak že pan Racek čeká na vyhlídce u Talmberka, ale když ho informuju o vyřešení nákazy v Mrchojedech tak se mi nepustí cut scéna a quest nepokračuje…
Můžu případně pokračovat v řešení vedlejších questů a doufat že na 1.3 budu moct pokračovat i v hlavní linii, bez nutnosti se vracet hodiny zpátky?

1 Like

Fix na tento bug je součástí patche 1.3.

@WH_janrucker Ano, o tom jsem už četl…Zajímá mě teď spíše kdy patch 1.3 vyjde (případně jestli se dá někde stáhnout jeho betaverze), abych věděl jestli mám ještě vydržet čekat, nebo se pustit zatím alespoň do hraní postranních questů…

OK. A v tý 1.3 už teda budou spravený všechny známý problémy s questama ? Jako slavíci, vagabund, hospodský ondřej atd …

Plus teď jsem si všiml, že když po vypití sýčka dám fast travel, tak mám tu super viditelnost nastálo i po 2 dnech :smiley: ale nevím jestli to bylo už i v předchozích verzích.

A co bug , kdy se v cutscéně před bitvou sjedou všichni před vraníkem, pak má asi pravděpodobně následovat rozhovor , ale místo toho je jen černá obrazovka se znakem načítání ? Hra se musí taky natvrdo vypnout ?

Čau. Hele mam verzi koupenou z GOG 1.2.5 . Quest se slavíkama , dá se dohrát akorát se mi klece teleportovaly do města k hospodě tak jsem si pro ně musel dojít a už v nich byli i slavíci :slight_smile: A další bug za který nejspíš WH nemůžou je u čarodejnic. Když jsem měl úkol obcovat s čarodějkama tak k ní přijdeš zezadu a objeví se OTEVŘÍT ZÁMEK !!! LOL a pokud máš mod na easy lockpicking tak to nejde udělat. Zámek otevře a nic se neděje. Bez modu to funguje. Jinak tyhle chyby toleruju protože tak malý studio na tak velkou hru,to je pořádný sousto. Když to srovnáš s Ubisoftem a jejich bugama tak zlatý WH v tom poměru