Objednávka konzolových verzí

Zdravím pány z Warhorse.
Výborná práce hoši, ta hra vypadá fantasticky! :heart_eyes:
Chtěl bych se jen zeptat, kdy bude možné si objednat na Vašich stránkách i konzolovou verzi (Xbox One)? A budou k dispozici stejné edice, jako je tomu u PC verze?
Díky.

Také by mě to zajímalo, rád bych Vás podpořil už teď, bude to určitě úžasná hra :slight_smile: , ale táké formou konzolové verze ( PS4 ), jestli to bude časem možné, nebo až po jejím vydání. Díky :slight_smile:

Možnost objednat si konzolové verze přibude někdy během tohoto roku asi už před vydáním. Konzole se ale všeobecne budou řešit přes našeho vydavatele.

Speciální edice pro konzole budou, detaily ještě upřesníme v později.
Když budete sledovat Kingdom Come nebo Warhorse na sociálních sítích, určitě vám to neunikne.

Díky, skvělé zprávy :slight_smile:

Dobře, už se nemůžu dočkat. :smile:

Rád bych si doplatil krabičkovou verzi hry na PS4. Mám zakoupenu verzi Knight a nevidím nikde žádnou možnost dokoupení. To je snad vyprodáno? :smiley:

Konzolové box verze se zatím ještě nedají koupit vůbec.
Během tohoto roku se tato možnost zpřístupní.

Díky, za info. Já se bál, že jsem to prošvihnul. Budu čekat.

Zdravim , kdysi :slight_smile: jsem na Kickstarteru podpori KCD ( Baron special edition ) , ale behem casu jsem na PC hrani zanevrel a hraji uz pouze na PS4 . Zajimalo by me jak toto vyresit a kde + kdy bude moznost prevedeni PC vs PS4 verze ( pripadne doplaceni PS4 verze) . Dekuji za odpoved

Čau,
Prozatím pořád vyjednáváme se Sony a Microsoftem o tom kdy a kde budou konzolové verze přístupné.
Až bude všechno domluvené, tak dáme vědět, jestli nás sleduješ na facebooku nebo twitteru, tak to určitě nepřehlédneš.
Do té doby nejsem schopný poskytnout jasné řešení.

Díky za pochopení.

Zdar ,
sleduju takze v tom problem urcite nebude .

Dik za rychlou odpoved !

Stále nejsou nějaké bližší informace ke konzolovým verzím? :slight_smile: Díky

bohužel, pořád nic.