Obsah bedne zmizne ?!?

ahojte, neviem či mám problém len ja ale sem tam a čoraz častejšie sa mi stáva že mi zmizne obsah bedne pri posteli, či už v hostinci alebo inde. Zapnem hru, pozriem do bedne všetky svoje nazbierané veci mám. niekde pobehám, urobím nejaku misiu a prídem uložiť hru spaním, pozriem do bedne a je v nej bud len taký ten základný obsah(pochodeň, kože, spodáre a podobné sprostosti) alebo vôbec nič. a ked hru vypnem loadnem a tak zas tam všetko mám. toto je čo za BUG? otázka mám to len ja či aj ostatní?!

Taky se mi to stávalo. Stal ses lovčím na Talmberku?

Jojo to je známý bug. Stává se to po tom co se stanš lovčím v Talmberku.
Jde o desynchronizaci truhel. V Ratajském mlýnu je základní, která funguje vždy. Ostatní se náhodně mohou desynchronizovat a bud jsou prázdné nebo v nich je občas nejaký jiný bordel.

A spravení truhly je do určité míry také náhodné. Po uložení a a znovu spuštění máš někdy truhlu v pořádku a někdy ne.

Jojo, mě to od té doby začalo dělat taky, občas je to celkem otravné, ale jde to přežít. Jen napoprvé člověk trošku panikaří (alespoň u mě to tak bylo :grin: ), že přišel o věci :grinning:

ano, podla toho čo píšu ostatní je to preto. od vtedy ako som dokončil túto misiu to robí vkuse