Oprava sedla

Přehoz zvyšuje ochranu koně, stejně jako šafon. Level vidíš u obchodníka, nevyší je asi obrana 9. Sedlo, jasně podle počtu brašen, bezpochyby šlechtické. Koně okovej, jinak zátěž snižuje rychlost…používám válečné podkovy…

V reálu taky musíš koně odstrojit…

V realu aspoň tím přendáváním věcí posiluješ :smiley: A tady nic :smiley: Tady jen hýbeš o pár milimetrů prstem na myši, případně roluješ kolečkem, joj :joy:

ano, já vím domýslěním a koumáním, co jaká věc dělá. A děkuji za tvě informování, ale uvítala bych, kdyby o tom informovala sama hra :slight_smile: Už jenom to, že u Jindry tahle informovanost funguje a u koně ne, je takový nemilý nesoulad :slight_smile:

Edit: Stále je řeč o režimu nákupu.

Jasný! Člověk aspoň trochu tápe :grinning::stuck_out_tongue_winking_eye:

Potom u sebe vozíš 50kg nepotřebného vybyvení, co jsem zapomněl ve výstrojí koně (jen 4x podkovy -16kg). Totéž bylinky - když mi to došlo, koník vozil skoro 50kg bylin…:innocent:

To já jsem běžně přetížená bylinami, ale poprvé jsem se taky divila, když jsem zjistila, kolik mi to sbírání přidalo kilo :smiley: Nebo když zjistíš, že nějaký meč/ sekeru/ obuch máš 10x a ne jen jednou :smiley:

Páni! Co jsi s půl metrákem bylin udělal? A když si to představím, jak někdo nese 50 kg bylinek - květinky moc neváží, takže 50 kg by mohlo být tak v 10 pytlech na brambory.:grinning:

No jestli máš 10x u sebe “obuch”, tak asi sbíráš všechno co ti přijde pod ruku co?!:grinning:

Já si nemohla vzpomenout na ty palcáty a takové věcičky … :smiley: Ale jo, jsem hrozná socka :smiley: :smiley: :smiley:

No přesunul jsem to do truhly a občas doplním. Teď se mi to hodilo při obléhání Talmberku, kdy po mne chtěla bylinkářka 60ks máty a 30ks kozlíku na sud likérů Nespavec pro armádu. Ledečko za rohem a byliny nikde, nejbližší bylinná zahrada daleko. Quest splněn za 5min. a bez starostí…v té truhle ani moc neubylo, mám zásoby jak Zentiva…

1 Like

Dočasná chudoba cti netratí, za chvilku Ti předmět za 250g bude připadat, jakože se skoro nevyplatí s ním tahat přes půl mapy…

na opravu sedla potřebuješ ševcovské nářadí a samozřejmě sundat ho z koně :o)
no ještě jsme nezkoušel sundat ho z koně a opravit u ševce … :o)

Jo jo, bylo to přidáno tuším v patchi 1.4.2. Švec opravuje uzdu sedlo a je docela drahý. Nářadím to jde též, ale sedlo mám buď 100 nebo 0. Stačí 1-2 rány od lapky a je po něm. Podkovy a šafron opravuje kovář.

Tak nevím,vše jsem sebral a nezobrazí se mně to v inventáři. Neví někdo prosím v čem může být problém?